اجرای نمایش «مرزداران» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی وحید رهجوی و حسین ملکی چهارشنبه، پانزدهم فروردین با حضور پریسا مقتدی، مدیر سابق مجموعه تئاترشهر و مدیر فعلی تالار هنر، علی‌اصغر دشتی، کارگردان تئاتر و تعدادی از تماشاگران در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر آغاز شد.

وحید رهجوی، یکی از کارگردانان این نمایش پیش از آغاز اجرا به تماشاگران گفت: «من امروز میزبان استادم پریسا مقتدی هستم که در زمان تحصیلم الفبای تئاتر را به من آموخت. این در حالی است که حضور علی‌اصغر دشتی، کارگردان صاحب‌نام تئاتر کشورمان را نیز به فال نیک می‌گیرم که به اعتقاد من یکی از باسوادترین و باشعورترین هنرمندان عرصه تئاتر است و امروز به گروه ما افتخار داد که در کنار او و شما تماشاگران عزیز به تماشای اولین اجرای نمایش بنشینیم.»

پریسا مقتدی، بازیگر و مدرس تئاتر نیز در ادامه گفت: «وحید رهجوی هنرمند جوان و باسوادی است که من در دوره‌ای استاد او در دانشگاه بود و امروز بسیار خوشحالم که شاهد موفقیت او و گروهش در اجرای نمایش «مرزداران» هستم. به اعتقاد من از امروز شما عزیزان تماشاگر می‌توانید کارهای او را در عرصه‌های حرفه‌ای تئاتر پیگیری کنید. او از امروز یک کارگردان جوان است که به بدنه تئاتر اضافه شده و با پشتکاری که من از او سراغ دارم می‌تواند به عنوان یک هنرمند خوش‌فکر در عرصه تئاتر معرفی شود. به هر ترتیب من برای او و گروهش آرزوی اجرای بسیار موفق و پرمخاطبی را در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر دارم.»

علی‌اصغردشتی، کارگردان و مدرس تئاتر نیز پس از صحبت‌های مقتدی توضیح داد: «من وحید رهجوی را از چند سال پیش در تالارهای مختلف مجموعه تئاترشهر می‌دیدم اما نمی‌دانستم نام او چیست. تا این که به واسطه بهانه‌ای با او همکار شدم و در این مدت بود که با فردی روبه‌رو شدم که پرسشگری و پیگیری نمایش‌های روی صحنه جزو ویژگی‌های بسیار ارزشمند او به حساب می‌آمد. قطعا میل به پرسشگری در ذهن هنرمند جوانی چون وحید رهجوی می‌تواند دربرگیرنده اتفاقات خوبی برای او در عرصه تئاتر باشد. من امیدوارم امروز شاهد اجرایی باشم که بتواند معرف یک کارگردان تازه‌وارد و موفق در تئاتر کشورمان باشد.»

نمایش«مرزداران» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی وحید رهجوی و حسین ملکی و بازی مهدی بازدار، شاهو رستمی، سپهر زمانی، حامد مهراندیش، امیر کامران و پیمان صفرزاده ساعت ۱۸ به مدت زمان ۶۰ دقیقه در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.