دوم مهر سال ۹۱ و به‌دنبال کشف جسد زن جوان در انباری خانه، شوهرش به اتهام ارتکاب جنایت دستگیر شد. کارآگاهان نیز در تحقیقات جنایی دریافتند این زن قبل از مرگ با شوهرش اختلاف و مشاجرات شدید داشته است.

 خانواده مقتول هم ادعا کردند دخترشان توسط شوهرش به قتل رسیده است.فرشته- ۴۱ ساله- مادر دو دختر ۱۳ و دو ساله بود که به حال قهر خانه را ترک کرده اما فردای آن روز شوهرش سیامک به پلیس خبر داده بود که جسد او را از داخل انباری پیدا کرده است.

پزشکی قانونی هم در بررسی‌ها، علت مرگ قربانی را فشار بر گردنش تشخیص داد. در حالی که شوهر فرشته به اتهام قتل دستگیر شده بود با گذشت چهار روز پزشکی قانونی در تشخیص دیگری اعلام کرد که علت مرگ فرشته، مصرف قرص‌های مسموم‌کننده بوده است. بر همین اساس سیامک از زندان آزاد شد تا اینکه محاکمه‌ این مرد در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز آغاز شد، اما به‌خاطر اینکه هیچ مدرکی علیه متهم وجود نداشت قضات دادگاه با مشورت یکدیگر تصمیم گرفتند برای تعیین تکلیف متهم مراسم قسامه برگزار کنند و از خانواده مقتول خواستند ۵۰ نفر شاهد را به دادگاه بیاورند تا قسم بخورند که فرشته توسط شوهرش کشته شده است.

در پایان جلسه وکیل اولیای دم درخواست چهار ماه فرصت برای یافتن ۵۰ شاهد کرد. سپس وکیل متهم هم مدعی شد با توجه به نظریه پزشکی قانونی هیچ مدرکی علیه این مرد وجود ندارد، اما اولیای دم پس از پایان وقت تعیین شده نتوانستند شاهدانی را به دادگاه بیاورند بنابراین با موافقت خانواده مقتول قرار شد خود متهم در مراسم قسامه شرکت کند.بنابراین او باید درجلسه بعدی دادگاه، ۵۰ بار در حضور قضات دادگاه قسم یاد کند که عامل قتل همسرش نبوده است.