برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر سایپا حاضر شد و اظهار کرد: به سایپا بابت پیروزی تبریک می‌گویم. به بازیکنانم بابت تلاششان تبریک می‌گویم. از هوادارانمان تشکر می‌کنم که ۹۴ دقیقه ما را تشویق کردند زیرا امیدوار بودند که ما ببریم. دربازه بازی نمی‌توانم صحبت کنم. باید از داوری‌ها صحبت کنم که از حد گذشته و کل فصل وحشتناک برای ما قضاوت کردند.

او  ادامه داد: در طول فصل اعتراض نکردم و مدام به بچه‌ها گفتم توجه نکنند و بازی خودشان را انجام دهند. نمی‌خواهم بگویم چه تجربه‌ای با این تیم سه نفره دارم اما همه چیز بعد از دادن کارت زرد نخست به نعمتی مشخص شد. واقعا خجالت‌آور است زیرا با سرنوشت بازیکنانی که حرفه‌ای و با انگیزه بازی می‌کنند بازی می‌شود. برایم مهم نیست چقدر جریمه می‌شوم اما می‌خواهم از بازیکنان عذرخواهی کنم به خاطر این داوری‌های که موجود است.

او درباره بازی کردن انصاری گفت: نمی‌خواستم درباره انصاری ریسک کنم زیرا بازی با نسف پیش رو است و شجاع محروم است. نمی‌خواهم توجیه کنم که چرا شش بازیکنم بازی نکردند. روی گل اول مقصر داور است. مقابل داور، دو بازیکن آنها در آفساید بودند، نه دو سانتی متر بلکه دو متر. از آن جا همه چیز به هم ریخت و خراب شد.

برانکو درباره بی‌انگیزگی احتمالی بازیکنانش گفت: دلیلش این نبود بلکه داوری بود زیرا آنها نمی‌خواستند این اختلاف امتیاز باشد. ما تیم برتر بودیم و بازیکنانم می‌خواستند ببرند. البته سایپا هم تیم خوبی است و رتبه سوم نشان دهنده قدرت این تیم است.

او درباره نتایج ضعیف پرسپولیس بعد از بازی‌های تیم ملی گفت: بازیکنانم ۱۰ روز با تاکتیک و رژیم متفاوت تمرین کردند و از برنام‌های ما دور بودند. بعد از آن و بعد از دیدار با سیرالئون با دو بازبکن مصدوم برگشتند اما این‌ها توجیه است زیرا همه جا دنیا این اتفاق‌ها می‌افتد. دلیل اصلی همان بود که گفتم و واقعا برایم درد آور است.