آس گزارش داد، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته بیست و هفتم لالیگا با یک گل مغلوب بارسلونا شد و اختلافش با تیم صدرنشین به هشت امتیاز رسید. دیگو پابلو سیمئونه پس از این دیدار گفت: مانند بازی رفت این دیدار نیز برابر بود. آن ها در نیمه اول بهتر بودند و ما در ادامه واکنش نشان دادیم، بازی کم و بیش برابر بود. تنها در دیدار رفت بازی به تساوی رسید اما در نوکمپ با حداقل اختلاف شکست خوردیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار کرد: عملکرد تیم در نیمه اول مشکلی نداشت و تنها بازیکنان نزدیک و پیوسته بازی نمی کردند. باید بهتر با توپ کار می کردند اما در مجموع در ۴۵ دقیقه نخست عملکرد تیم خوب بود. ما تلاش کردیم و قوی تر شدیم.  در نیمه دوم خیلی خوب واکنش نشان دادیم اما نتوانستیم بازی را به تساوی برسانیم.  

سرمربی آرژانتینی درباره لیونل مسی گفت: او بازیکن متفاوتی است. اگر در چنین بازی مسی پیراهن اتلتیکو را بر تن می کرد ما پیروز می شدیم.

سیمئونه در مورد کم رنگ شدن شانس قهرمانی تیمش اظهار کرد: بعید به نظر می رسد بارسلونا در سه بازی شکست بخورد. با این حال فوتبال قابل پیش بینی نیست و تنها باید به بازی آینده فکر کرد. ما در ادامه نیز به رقابتمان ادامه خواهیم داد.