در دیدار پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود. پرسپولیس که در این دیدار به تعدادی از ستاره های خود استراحت داده بود، با ارائه یک بازی حساب شده توانست یک بر صفر به برتری رسید و با روحیه مصاعف به استقبال دربی رفت.

سیامک نعمتی بعد از گلزنی در دیدار با السد، بازهم در نقش گلزن ظاهر شد و تک گل سه امتیازی سرخپوشان را در این دیدار به ثمر رساند.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار همراه شوید:

 

ورزشگاه آزادی 

داوران: کوپال ناظمی – محمدرضا ابوالفضلی – محمد راهی – علی اصغر مومنی

 

کارت زرد: حکیم نصاری (۳۹) و عقیل کعبی(۵۸) استقلال خوزستان

کارت قرمز: - 

 

شرح گلها:

پرسپولیس ۱ - ۰ استقلال خوزستان (سیامک نعمتی دقیقه ۳۷): روی پاس در عمق دیدنی فرشاد احمدزاده سیامک نعمتی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق گل اول سرخپوشان را به ثمر رساند.

 

 

ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، شایان مصلح، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن(۷۶- صادق محرمی)، سیامک نعمتی، فرشاد احمد زاده(۶۶- وحید امیری)، علی علیپور 

 

 

ترکیب استقلال خوزستان:

وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، میثم دورقی، حکیم نصاری، فرید کریمی، علیرضا دغاغله، فرزاد بهمنی(۵۱- یعقوب کریمی)، ابوالفضل علایی، اسماعیل شریفات، دانیال ماهینی، محمد شریفی(۶۴-سلمان بحرانی)

 

دقایق حساس:

دقیقه ۰۲: ارسال کرنر خطرناک احمد نوراللهی را شیخ ویسی ناقص دفع کرد و در ادامه کسی از بازیکنان پرسپولیس نبود تا از فرصت به دست آمده استفاده کند.

دقیقه ۰۸: سانتر تند و تیز حکیم نصاری می رفت تا با اشتباه کامیابی نیا وارد دروازه پرسپولیس شود، اما رادوشوویچ با جایگیری خوب خود توپ را مهار کرد.

دقیقه ۱۲: شوت زمینی و از راه دور محمد شریفی با اختلاف اندکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس سیامک نعمتی را پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی کرد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: ارسال کرنر نوراللهی به روی دروازه با ضربه سر تماشایی مصلح همراه شد اما توپ با برخورد به تیر دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۸: حرکت در عرض فرشاد احمدزاده و شوت پای چپ این بازیکن که با اختلاف از بالای دروازه شیخ ویسی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: پاسکاری خوب بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان و شوت فرشاد احمدزاه که شیخ ویسی به راحتی این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۵۰: ارسال تند و تیز نوراللهی با ضربه سر شایان مصلح همراه شد که توپ را مدافع استقلال خوزستان در آستانه ورود به دروازه برگشت داد.

دقیقه ۵۴: فرار تند و تیز علی علیپور پشت مدافعان استقلال خوزستان این بازیکن را صاحب موقعیت کرد اما ضربه بغل پای علیپور از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: اسماعیل شریفات در برخورد با محسن ربیع خواه تعادلش را درون محوطه جریمه پرسپولیس از دست داد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۶۹:سانتر بلند ماهینی در تیر دو به وحید امیری رسید اما ضربه کم جون این بازیکن را شیخ ویسی به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۱:کمال کامیابی نیا در شلوغی محوطه جریمه تعادلش را از دست داد که داور اعتقادی به خطای مدافع استقلال خوزستان نداشت.

دقیقه ۸۲: پاس در عرض امیری به کامیابی نیا رسید اما ضربه محکم این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲+۹۰: حرت ترکیبی مصلح و امیری علیپور را در موقعیت گلزنی قرارداد اما شوت بی دقت علیپور راهی اوت شد.