شب گذشته به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مراسمی با حضور سردار مهدی صباغ رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران در مسجد امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

صباغ در این مراسم ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی که به فرموده امام راحل «انفجار نور بود» در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی قرار دارد که این نشان از ابهت و شکوه آن دارد.

 

وی افزود: در طول تاریخ ۳ روز شامل عید مبعث، عید غدیر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را می‌توان هدیه ویژه خداوند به انسان‌ها به شمار آورد که هر کدام تحولی بزرگ را به وجود آوردند.

 

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع)  با بیان اینکه امروز قطار انقلاب اسلامی با قدرت و صلابت و سرعت بالا در مسیر رشد و پیشرفت در حال حرکت است، عنوان کرد: کشور ما امروز در عرصه‌های مختلف علمی، پزشکی، فن‌آوری، تکنولوژی، نظامی و امثال آن در رتبه‌های برتر جهانی قرار دارد.

 

این مسئول ادامه داد: تفکر انقلابی در جای جای جهان در حال شکل‌گیری و ارزش‌های انقلاب اسلامی در جهان زنده و جریان‌ساز است.

 

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی از اولین روز پیروزی تاکنون اعلام کرده با هیچ مسئول، آقازاده و کسی عقد اخوت نبسته و هیچ کس هم از آن طلبی ندارد.

 

صباغ یادآور شد: در طول ۴۰ سال گذشته تاکنون دشمنان هر روز با توطئه‌ها و دسیسه‌های بسیار در تلاش بوده اند تا سدی مقابل انقلاب بگذارند.

 

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵۰۰۰ کانال ماهواره‌ای در حال فعالیت هستند که ۲۳۳ کانال فارسی‌زبان بر علیه انقلاب اسلامی به صورت شبانه‌روزی در حال پخش برنامه و توطئه‌چینی هستند.

 

رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع)  با اعلام اینکه ملت ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب مردانه پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، تاکید کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی هر روز قوی‌تر از گذشته مسیر رشد و پبشرفت را طی می‌کند.

 

وی افزود: باید دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف برای نسل جوان بازخوانی و اعلام شود تا خیر و برکت حاصل از آن مشاهده شود.

 

صباغ تصریح کرد: امروز یاد انقلاب و شهدا کردن کمتر از شهادت نیست از این رو باید مراقب باشیم از قطار انقلاب جا نمانده و هم‌پای آن برای اعتلای هر چه بیشتر انقلاب اسلامی تلاش کنیم.