آس گزارش داد، لیونل مسی در مصاحبه با ورد ساکر درباره جدایی نیمار، لیگ قهرمانان اروپا، رابطه اش با کریستیانو رونالدو و شرایط کنونی رئال مادرید صحبت کرد. مهاجم بارسلونا گفت: جدایی نیمار باعث شد روش بازی‌مان عوض شود. از قدرت تهاجمی مان کاسته شد اما از لحاظ دفاعی به ما کمک کرد. اکنون در میانه میدان بهتر شدیم. تعادل بیشتری داریم و این قضیه باعث می شود از لحاظ دفاعی قوی تر باشیم.

رئال مادرید پس از کسب نتایج ضعیف در لالیگا از کوپا دل ری نیز حذف شد. ستاره آرژانتینی در مورد وضعیت حریف قدیمی بارسلونا گفت: موقتی است. برای اولین بار نیست که چنین شرایطی را می بینیم مادرید در نهایت دوباره برای کسب عناوین رقابت خواهد کرد. این اتفاق به لطف تیم و بازیکنانی که دارد رخ خواهد داد.

مسی درباره رابطه اش با رونالدو اظهار کرد: با او در ارتباط نیستم. تنها در شب جوایز همدیگر را می بینیم و در این زمان با هم صحبت می کنیم. همه چیز خوب است اما زندگی مان باعث شده است کمتر با هم رو به رو شویم.

بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد و باید به مصاف چلسی برود. مهاجم آرژانتینی درمورد این رقابت ها گفت: رقیب اصلی ما؟ منچسترسیتی یکی از تیم‌های قدرتمند حال حاضر جهان است. پاری سن ژرمن نیز در چنین شرایطی قرار دارد. با این حال بازی های زیادی باقی مانده است و رئال مادرید را به عنوان یکی از شانس های قهرمانی رد نمی کنم چون این تیم با تجربه است. سپس بایرن قرار دارد. این تیم تا پایان خواهد جنگید اما اکنون پاری سن ژرمن و سیتی بهترین ها هستند.

مسی در مورد زندگی شخصی اش اظهار کرد: پدر بودن اتفاق زیبایی است که تجربه کردم. اکنون مسائل را از زاویه متفاوت نگاه می کنم. زندگی ام روی فرزندانم متمرکز است. صبح ها آن ها را به مدرسه می برم و زمان برگشت به خانه به دنبال تیاگو می روم. پس از پایان مدرسه سعی می کنیم تا هنگام شام زمانی را با آنتونیا و ماتئو بگذرانیم. برای ماتئو عجیب است که از من درخواست امضا یا عکس می کنند. او متوجه این قضیه نمی شود. تیاگو شروع به درک این موضوع کرده است. او به ورزشگاه می رود اما نمی تواند کامل همه چیز را درک کند. گاهی اوقات در خانه مرا "مسی" صدا می‌زند.