سپاهان در حالی در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف سپیدرود می‌رود که حال و روز خوبی در جدول و از لحاظ نتیجه‌گیری ندارد و شکست اخیر این تیم در دربی اصفهان مقابل ذوب‌آهن حواشی زیادی ایجاد کرد و ادامه همکاری این باشگاه با کرانچار را به اما و اگر انداخت.

کرانچار در حال حاضر از هیات مدیره سپاهان اولتیماتوم گرفته و این بدان معنی است که نتیجه نگرفتن در دیدارهای آتی جایگاهش را در این تیم به خطر می‌اندازد و حساسیت‌ها در این مورد در دیدار پیش رو مقابل سپیدرود بیش از پیش است.

علی کریمی به تازگی هدایت سپیدرود را بر عهده گرفته و در حالی با این تیم به مصاف سپاهان می‌رود که پیش از این در هفته هشتم لیگ برتر با تیم نفت تهران که آنجا هم اوضاع خوبی نداشت توانست سپاهان را شکست دهد.

تجربه پیروزی کریمی مقابل سپاهان و همچنین امتیاز میزبانی سپیدرود چالش سختی برای کرانچار در هفته بیستم رقم زده است و با توجه به شرایطی که دارد باید به هر شکل ممکن ۳ امتیاز این بازی را به خود اختصاص دهد.

در هر صورت اگر کریمی بتواند کاری که در نفت با سپاهان کرد را در سپیدرود تکرار کند، به احتمال زیاد به کار کرانچار در این تیم پایان داده و حکم اخراج وی را امضا خواهد کرد.

باید دید سپاهانی‌ها در پایان هفته بیستم خروج خود را از بحران جشن می‌گیرند یا به دنبال گزینه‌های جدید مربیگری هستند.