آیت‎الله حسن ممدوحی درباره تجمعات اخیر به خبرآنلاین گفت: آنقدر فشار اقتصادی به مردم آمد که بیرون ریختند، اما عده ای خرابکار از این اتفاق سوءاستفاده و با جمعیت مردمی قاطی شدند و شعارهای ساختاشکنانه و ناپسندی سر دادند، چون نیت پاکی نداشتند و فقط می خواستند روی مردم را به دولت باز کنند.

وی با بیان اینکه مردم الان نگران هستند، در توصیه ای به دولتمردان افزود: دولت باید یک بازنگری سریع در کارهای خود انجام دهد والا خطر بیشتری متوجه خود دولت خواهد شد. دولتی ها در صحبت های تلویزیونی طوری سخن بگویند که باعث عصبانیت بیشتر مردم نشوند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه انتظار داریم رسانه ها بیشتر به رفع مشکلات اقتصادی، بیکاری ها و گرانی ها بپردازند، یادآور شد: البته مردم در روز ۹ دی به اعتراضات غلط پاسخ گفتند، حسابی برسر سوءاستفاده کاران فریاد کشیدند و نشان دادند که اعتراضات غلط در دولت و جمهوری اسلامی جایی ندارد. مردم خودشان در صحنه هستند و احتیاجی به یک عده چپ گرا یا یک عده خرابکار ندارند.

وی با بیان اینکه نباید کاری کنیم که مردم دست به چنین تجمعاتی بزنند، ادامه داد: به دولت توصیه می کنم که کاری نکند که مستمسک به دست خرابکارها بدهد که بیایند و داد و بیداد کنند.

ممدوحی با اشاره به خوشحالی مقامات کاخ سفید از تجمعات اخیر گفت: مردم ایران حسابی هوشیارند به محض آنکه دیدند راهپیمایی های قبل موجب سوءاستفاده آمریکایی ها و مزدوران شان در داخل کشور شد، در ۹ دی پاسخی قاطع دادند.