ایندیپندنت گزارش داد، مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا به دروغگویی به اف‌بی‌آی اذعان کرده است و ظاهرا اکنون با تحقیقات تیم رابرت مولر درباره تاثیر روسیه بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همکاری می‌کند.

 

جوزف فلن، برادر کوچکتر مشاور امنیت ملی سابق آمریکا تیمی برای دفاع حقوقی از برادرش تشکیل داده است. او در توئیتی تندی نوشت "وقت آن است که شما ژنرال فلن را عفو کنید."

 

پس از اینکه این پست با واکنش‌های بسیاری روبرو شد، او اقدام به حذف آن کرد. توئیت جوزف فلن در واقع واکنشی به توئیت ترامپ درباره تحقیقات رابرت مولر، رئیس شورای ویژه بود. دونالد ترامپ نوشته بود: "پرونده جعلی است. کمپین کلینتون و دی‌ان‌سی (کمیته ملی دموکراتیک) بابت آن پول دادند. اف‌بی‌ای نمی‌تواند(بعد از این همه مدت) ادعاهای مطرح شده در این پرونده مبنی بر همدستی روسیه/ترامپ را ثابت کند. اف‌بی‌آی آلوده شده است و آنها از این کپه زباله هیلاری کج و معوج به عنوان پایه علیه کمپین ترامپ استفاده می‌کنند."

 

گرچه جوزف فلن توئیت خود را پاک کرد اما اندکی بعدتر پیام دیگری ارسال کرد که فحوای کلام آن همان بود اما به نظر می‌رسید که او برای جمع‌بندی افکارش زمان گذاشته و با درایت بیشتری آنها را به زبان آورده باشد. او نوشت: آقای رئیس‌جمهور، شخصا معتقدم عفو حق ژنرال فلن باشد؛ با توجه به غیر قانونی بودن واضح و مشهود به اصطلاح "جرایمی" که او به آنها اقرار کرده است. خواستار اقدام فوری در این رابطه هستم. متشکرم و به کار خوبتان ادامه دهید!