محمدحسین میثاقی برای خاطرات این هفته برنامه ۹۰ رفته بود سراغ کامران منزوی ، نایب رئیس آبی ها در دهه ۷۰ و ۸۰. یک روزنامه نگار قدیمی که حالا شده مدیر صنعتی! او از مجاهد شروع کرد. از اینکه این بازیکن از بارسلونا دعوتنامه داشته و اینکه نابدوش کرده اند چون می خواستند به او ضربه بزنند. او گفت مجاهد را از توالت باشگاه پرسپولیس بیرون کشیده و استققلالی کرده بود و مجاهد از توالت دفتر عابدینی به او زنگ زده بود. او تاکید کرد که با علی کریمی قرارداد ۵ میلیونی بسته بودند اما بعد از فحش هایی که در بازی سالنی فتح و استقلال به او داده شد ، صادق درودگر این پسر را که با آنها شیرینی خورده بود

 به تیم عابدینی برد و داغش را بر دل آنها گذاشت و بعد علی شد این کریمی جادوگر. او گفت با مهدوی کیا و میناوند هم قرارداد بسته بودند اما از دست داده بودندشان.

او به بازی سال ۸۳ با سپاهان رسید. مسابقه ای که در ابتدا ۲ بر صفر برده بودند اما با اخراج سامره نتیجه برگشت. او گفت محسن قهرمانی به عمد استقلال را بی دلیل ۱۰ نفره کرد. بعد توضیح داد که در انتهای آن بازی دعوا شده بود و استقلالی ها ماموران کمیته دوپینگ را زده بودند چون نمی خواستند منصوریان و فکری تست بدهند. در همان بازی اولیایی مدیر باشگاه برای شکستن شیشه رختکن بازداشت شده بود و این دو بازیکن تیم هم ادرارشان نیم آمده تا تست دوپینگ بدهند. او البته اعتراف کرد که برنامه ۹۰و فردوسی پور باعث شد عادل روی اینکه او در حرف هایش گفته بعد از بازی دلیجان است ، به مسیری برود که فدراسیون یادش برود به اصل ماجرا بپردازد و استقلالی ها را برای آن اتفاقات با محرومیت سنگین روبرو کند. منزوی در این برنامه حاضر نشد درباره علی منصوریان حرف بزند و گفت قلعه نویی باید در شیوه کارش تجدید نظر کند.

جالب اینکه بعد از پخش این آیتم ، صادق درودگر با فردوسی پور تماس گرفته و کل گفته های منزوی را تکذیب کرده بود!