حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی شنبه شب در دیدار با دبیران تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور در مشهد اظهار کرد: ورودم به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق بعد از درخواستهای متعدد مردم و نخبگان رخ داد.

وی افزود:  بنابراین اگر به گذشته برگردم، همان تصمیمی را خواهم گرفت که آن روز گرفتم. در صحت تصمیم خود ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد هم پشیمان نیستم.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آستان قدس از پروژه تجاری «مشهد مال» خارج شد زیرا این قبیل پروژه‌های گران قیمت به طور طبیعی منجر به عرضه محصولات شرکت‌های خارجی می شود و با تولید ملی، توسعه صنعتی و تحقق اقتصاد مقاومتی تناسبی ندارد.

رئیسی بیان کرد: آستان در پروژه های جاده ای مثل جاده چناران- مشهد سرمایه گذاری کرده، اگرچه این قبیل سرمایه گذاری ها نسبت به پروژه‌های ساخت واحدهای تجاری سود اقتصادی کمتری دارد، اما اقدامی در جهت آسایش و امنیت جانی زائران  است و این در جهت راهبرد ما است.

تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: در گذشته آستان قدس تنها حسابرسی داخلی داشت، اما از ابتدای حضور، بنده حسابرسی خارج از آستان را نیز فعال کرده‌ام. برای تحقق شفافیت مالی در آستان، از برترین مؤسسه حسابرسی کشور دعوت کردم تا از تمامی شرکتهای زیرمجموعه آستان قدس نیز حسابرسی کند.