رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه کسانی که خود را خادم‌الحرمین می‌دانند در حالی که خائن‌الحرمین هستند افزود: دستشان به خون مسسلمانان جهان رنگین است، آنوقت ادعای خادم‌الحرمین می‌کنند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی‌گلپایگانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به اینکه هیچکس چون حضرت علی(ع) پیامبر(ص) را نشناخته است، اظهار داشت: حضرت امیرالمومنین(ع) در دامان پیامبر رشد یافت و اولین کسی بود که به پیامبر ایمان آورد.

وی با اشاره به اینکه پیامبر در زمانی به رسالت مبعوث شد که اعراب در بدترین شرایط زندگی می‌کردند تصریح کرد: پیامبر در سرزمینی به رسالت رسید که از تمدن و انسانیت خبری نبود و دخترانشان را ننگ دانسته و زنده به گور می‌کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه خانه کعبه به بت‌خانه بزرگ مبدل شده بود گفت: پیامبر بزرگوار اسلام در چنین سرزمینی به دنیا آمد رشد کرد و بزرگ شد.

وی با بیان اینکه در آن سرزمین از سواد، علم ودانش، کتابخانه و... هیچ خبری نبود و در آن شهر تنها ۱۲ نفر سواد داشتند گفت: پیامبر یک تنه در این سرزمین هزاران قانون اسلام را تبیین کرد، قوانینی که می‌تواند بشریت را تا قیامت اداره کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی با بیان اینکه در هیچ جا و هیچ کشوری کسی قادر نیست تا به تنهایی چنین قوانین جامع و کاملی را وضع کند خاطرنشان کرد: قوانین بشری پس از ابلاغ ذره ذره نواقص و عیب‌هایش هویدا می‌شود که نیازمند تبصره و اصلاح است.

وی با بیان اینکه معلم پیامبر خداست و خدا به او تعلیم داده است اظهار داشت: یک انسان معمولی هرگز نمی‌تواند در تمامی زمینه‌ها صاحب نظر باشد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه پیامبر در مسائل جنگی، اقتصاد، کشاورزی، دامداری و... قانون آورده است گفت: بر این اساس است که ما پیامبر اسلام را از پیامبران بزرگ می‌دانیم.

وی با بیان اینکه پست و مقام‌ها یک امانت بزرگ در دست ما است و روزی از ما گرفته خواهد شد افزود: باید عملکرد خودمان را در مسیر خدمت به مردم بسنجیم و بزرگترین سرمایه روز مبادا، خدمت به مردم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه باید شکرگذار خداوند باشیم که عمر ما را در مسیر اسلام و حاکمیت اسلام قرار داده است خاطر‌نشان کرد: ۱۳ سال نخست وزیر ایران یک فرد بهائی بود و امروز رهبری ارزشی و با ایمان مدیریت کشور را بر عهده دارد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه کسانی که خود را خادم‌الحرمین می‌دانند در حالی که خائن‌الحرمین هستند افزود: دستشان به خون مسسلمانان جهان رنگین است، آنوقت ادعای خادم‌الحرمین می‌کنند.

وی با بیان اینکه وجود رهبری زاهد باعث می‌شود فرزندانی همچون سردار سلیمانی تربیت شود تصریح کرد: حتی در خارج از کشور نیز افرادی هستند که آماده شهادت و دفاع از کیان اسلام و نظام اسلامی هستند و کار سازماندهی تشکیلاتی آنها با سردار سلیمانی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه عدهای کج فهم می‌گفتند که چرا باید در سوریه و عراق بجنگیم گفت: حضرت آقا فرمود که اگر ما در جاهای دور و در خارج از کور نجنگیم باید در داخل کشور با آنها وارد جنگ شویم.

وی در تجلیل از شخصیت آیت‌الله سید‌یحیی جعفری نماینده سابق ولی‌فقیه در استان کرمان اظهار‌داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته تاکید کردند که شئون آیت‌الله جعفری حفظ شود و فرمودند باید از برکات و نصایح وی استفاده شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه سرمایه‌های انسانی بزرگ و ارزشمندی در استان کرمان وجود دارد و کرمان استان عجیبی از لحاظ منابع خدادادی است گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نیز که به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه استان کرمان معرفی شده است از همین استان برخاسته است.

وی با اشاره به اینکه وی در جزیره کیش خدمات ارزشمندی انجام داده است افزود: ۱۶ سال در آن مکان خدمت کرده و بیش از ۱۴ مسجد به همت او ساخته شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی با بیان اینکه کرمان استانداری رزمنده و نمایندگانی صاحب‌نظر و مدافع مردم دارد خاطر‌نشان کرد: از هر حلقومی که صدای توطئه و نفاق بلند شود، آن حلقوم متعلق به دشمن است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به‌دنبال تفرقه‌افکنی است و خداوند نمی‌بخشد کسانی را که اتحاد مسلمانان را بر هم بزند گفت: محور این اتحاد رهبری است و باید چشم و گوشمان به سخنان مقام معظم رهبری باشد.