رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با صدور احکام جداگانه ای آقایان عبدالمجید کشوری، محمود باهنر و علی استادی را به ترتیب به عنوان مدیرکل زندان های استان های ایلام، سمنان و هرمزگان منصوب نمود.

در حکم انتصاب مدیران کل آمده است:

اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه‌های ذیربط در این مهم از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه‌ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید.

مقتضی است نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاس داشت ارزش های فرهنگی و دینی و نظارت برحسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضائیه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم.

شایان ذکر است پیش از این اکبر سلیمانی مدیرکل زندان های استان هرمزگان و عباسعلی عرب مدیرکل زندان های استان سمنان بود که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند.

همچنین با انتصاب عبدالمجید کشوری به عنوان مدیرکل زندان های استان ایلام از زحمات علی حسوند که زندان های ایلام را به عنوان سرپرست موقت مدیریت می نمود قدردانی به عمل آمد.