مانند همیشه رک و روراست و بدون هرگونه تعارفی حرفش را بر زبان می‌آورد.

بالاخره پارس صدرنشین بود

به این نکته اشراف داشتیم که بازی سختی را مقابل پارس جنوبی جم پیش رو داریم. آن‌ها با بازی خوب مقابل تیم ما نشان دادند که بی‌جهت چند هفته صدرنشین لیگ برتر نبودند. انصافاً شاگردان مهدی تارتار بازی خوبی را مقابل ما برگزار کردند اما در طرف مقابل تیم پرسپولیس برای بازی با پارس جنوبی برنامه داشت و بازی خوبی را ارائه داد.

بالاخره بعد از مدت‌ها شانس هم به ما روی خوش نشان داد

بازی بسیار دشواری مقابل پارس انجام دادیم و بالاخره بعد از مدت‌ها شانس هم روی خوش خودش را به ما نشان داد تا با گل دقیقه ۹۵ به پیروزی برسیم. همیشه پیروزی خصوصاً در خارج از خانه و در دقایق پایانی بسیار شیرین است.

فعلاً نباید خیلی راجع به قهرمانی پایان فصل حرف زد

کسب امتیازهای نیم‌فصل اول برای تیم ما در راه تکرار قهرمانی بسیار مهم است هر چند که باید بازی به بازی پیش برویم و منطقی نیست از حالا که نیم‌فصل اول هم به پایان نرسیده حرف از تکرار قهرمانی پایان فصل بزنیم.

داور به همه صحنه‌ها نزدیک بود

من هیچ وقت راجع به داوری اظهار نظر نمی‌کنم اما معتقدم داور در تمامی صحنه‌ها از نزدیک نظارت داشت به همین دلیل اگر آن صحنه مربوط به کمال و مدافع تیم پارس را خطا تشخیص می‌داد حتماً آن را اعلام می‌کرد.

پرتاب بطری در خیلی از بازی‌ها وجود دارد

پرتاب بطری و... جزو اتفاقات بازی بود اتفاقی که ما شاهد آن در بعضی از بازی‌های دیگر هم بوده‌ایم.

۳ بازی سخت پیش رو داریم

۳ بازی سخت را تا نیم‌فصل پیش رو داریم، نکته‌ای که خوب به آن واقف هستیم. بازیکنان‌مان را برای بازی‌های دشوار آماده کرده‌ایم و درصددیم در گام اول به قهرمانی نیم‌فصل برسیم تا در ادامه راه و در نیم‌فصل حساس و تعیین کننده لیگ بهترین نتایج را کسب کنیم.

سرمربی پرسپولیس کاملاً حرفه‌ای است

فکر می‌کنم شخص آقای برانکو فردی حرفه‌ای هستند. تمدید قرارداد هم مربوط به خود آقای برانکو است مربی‌ای که نشان داده بهترین تصمیمات را می‌گیرد.

بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن همیشه سخت است

ذوب‌آهن تیم خوب و پرمهره‌ای است، از سوی دیگر خوشبختانه تیم ما هم در حال حاضر در بهترین شرایطش قرار دارد. همیشه بازی‌های پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن سخت بوده است.

کمال نسبت به پارسالش کمی افت داشته اما...

کمال کامیابی‌نیا هافبک تیم ما در کنار سایر بازیکنان پرسپولیس واقعاً بازی خوبی را ارائه داد. البته کمال نسبت به فصل قبلش کمی افت داشته اما بازی به بازی بهتر کار می‌کند. کمال بازیکن خوبی است و می‌تواند خیلی بهتر از اینها باشد. هافبک تیم ما پاس گل حساسی را برای هم‌تیمی‌اش مقابل پارس جنوبی جم ارسال کرد و نشان داد هدفش رسیدن به تیم ملی و بازی در جام جهانی است.