سرمربی تیم فوتبال سایپا روز یکشنبه طی سخنانی در مراسم گرامیداشت «پرویز دهداری» معلم اخلاق فوتبال ایران، گفت: باعث افتخار من است که در جمع بزرگان فوتبال هستم. 

وی افزود: درباره زلزله باید بگویم که وظیفه ای ملی داریم که باید در کنار مردم باشیم و من به عنوان عضو کوچکی از جامعه احساس کردم که باید کاری انجام دهم. 

وی ادامه داد: این زلزله باعث شد مردم ما بیشتر به فکر مرزنشینان که از جمله اقشار ضعیف هستند، باشند. این مردم همان مردمی هستند که در دوران جنگ بیشترین آسیب را دیدند. 

سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: وظیفه ما از امروز شروع شده و باید به فکر آینده آنها باشیم. هنوز هم برخی از مردم زلزله زده مانند مردم ورزقان در کانکس زندگی می کنند و نیاز به کمک دارند. 

وی تصریح کرد: من دست همه مردمی را که به ما کمک کردند، می بوسم. اولین کاری که باید انجام دهیم ساختن خانه برای دلزله زدگان است و باید کاری کنیم افرادی که خانه خود را از دست داده اند، بار دیگر صاحب خانه شوند.

دایی اظهار کرد: علاقه داریم در عمران و آبادی این مناطق کمک کنیم و مطمئن هستم اگر مردم بخواهند خیلی کارها می توان انجام داد و ما هم دوست داریم بتوانیم حداقل سه روستا را بازسازی کنیم.

وی همچنین گفت که جمعه آینده با دعوت رییس فیفا به مسکو خواهم رفت و خیلی سریع هم باز خواهم گشت. 

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص قرعه احتمالی ایران، اظهار کرد: جام جهانی بسیار زیبایی را مشاهده خواهیم کرد، زیرا تیم های خوبی در مسابقات هستند و نمی توان از حالا پیش بینی کرد. 

وی در رابطه با اعتراض خود به داوران، گفت: من همیشه از داوران خوب تعریف کرده ام، اما انصافا برخی از اتفاقاتی که در فوتبال ایران رخ می دهد را در هیچ کجای دنیا نمی بینید. صدای ما به هیچ جا نمی رسد و متاسفانه الان من را در یکی از حساس ترین بازی های تیمم محروم کردند. 

دایی اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته کرمانشاهی داور بازی بسیار عملکرد بدی داشت و حتی لحن او نیز با ما بسیار بد بود. روز گذشته خیلی دوست داشتم فوتبالی نبودم تا جور دیگری جواب بی احترامی های او را می دادم. 

وی تاکید کرد: مطمئن باشید اگر من حتی حرف حق بزنم کمیته اخلاق من را احضار می کند و نمی دانم چرا باید به خاطر حرف های حق ما را دعوت کنند. 

دایی در خصوص طلب خود از باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: باید در این رابطه از وزارت ورزش سئوال کنید که پا پیش گذاشته اما مشکل من همان زمان که از تیم جدا شدم، بسیار راحت تر قابل حل بود. 

در ادامه این مراسم با حضور «حمید علیدوستی» و «حسین فرکی» از دایی تجلیل شد. همچنین از سوی ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی نیز شال پهلوانی و لوح یادبودی به آقای گل فوتبال جهان به دلیل اقدامات خیرخواهانه اش اهدا شد.