به گزارش مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: فردا بازی سنگینی داریم؛ با تیمی که خودش را پیدا کرده است. متاسفانه به خاطر مصدومیت، چند بازیکن را نداریم. حداقل چهار پنج بازیکن اصلی خود را نداریم.

وی افزود: با تمریناتی که داشته ایم، دنبال سه امتیاز هستیم. این مسابقه جزو حساسترین مسابقاتمان است. 

سرمربی نفت درباره مشکلات مدیریتی و مالی نفت تهران تصریح کرد: هیچ تیمی از قبل بازنده نیست. باتوجه به مشکلاتی که تیم ما از نظر بازیکن دارد، کارمان سخت است ولی بازیکنانم می توانند پیروز باشند؛ اگر خودشان باشند.

علی دایی درباره مشکلات فنی تیمش و اینکه آیا سایپا فردا مقابل نفت تغییر تاکتیکی خواهد داشت یا خیر، گفت: مسائل فنی در نتیجه نگرفتن ما دخیل است. داریم روی این مسئله کار می کنیم تا این مشکل برطرف شود. ما مصدوم زیاد داریم. اگر مصدومان را نداشتیم نتایج بهتری می گرفتیم. دانیال ماهینی در تمرین تیم ملی دچار شکستگی دنده شد. مهدی ترابی و کنعانی زادگان هم مصدوم هستند. ما خیلی مشکل داریم ولی تیم جوان و روپایی داریم. در نهایت مسئولیت همه نتایج با من است.

وی در خصوص حضورش در مناطق زلزله زده و انتشار یک نقل قول سیاسی از سوی وی، تاکید کرد: باید از ملت انسان دوست ایران تشکر کنم که بازهم حماسه بزرگی ساختند و نشان دادند هموطن خود را تنها نمی گذارند. آنجا که بودم می دیدم کمکهای مردمی از همه جا آمده بود. مردم خودشان را در این زلزله نشان دادند. از تمام دستگاه ها و کسانی که کمک کردند، تشکر می کنم. باز هم مردم ما اتحاد ملی را نشان دادند. متاسفانه بعضی ها در این شرایط سو استفاده می کنند و از خودشان در کانال ها و فضای مجازی مسائلی را از قول من عنوان می کنند و پیام می دهند.

دایی ادامه داد: متاسفانه بعضی ها دوست دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و صحبتهایی که خودشان نمی توانند عنوان کنند، به من و امثال من نسبت می دهند. اگر حرفی داشته باشم خودم در صفحه شخصی ام می گذارم. می خواهند هم ما را خراب کنند و هم حرف خودشان را برسانند. نوشته بودند پیغام علی دایی به آقای روحانی؛ من آدم سیاسی نیستم، نبودم و نخواهم بود. من عاشق تمام کسانی هستم که به این مردم خدمت می کنند. این حرفها به شخصیت من نمی خورد. متاسفانه مجبور شدم با پلیس فتا هماهنگ کنم تا منشا این صحبتها را در آورم. اگر هر حرفی داشته باشم، روی صفحه شخصی خودم به صورت تصویری صحبت می کنم. من عاشق این مملکت و ملت هستم. مطمئن باشید این کارهایی که صورت گرفته است، به عنوان امانتدار در کنار مردم هستم. از همه تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. در مملکت اسلامی، به غیر از این نباید چیز دیگری باشد. مردم باید کنار هم باشند و مسئولان به مردم برسند.