به گزارش خبر ورزشی؛برای این که میزان فراگیر شدن پدیده جادوگری و آمیخته‌شدن آن با فوتبال مشخص شود نفوذ آن در فوتبال بانوان هم باید بررسی شود. مانند فوتبال آقایان، در فوتبال بانوان هم افراد زیادی دیده‌ها و شنیده‌های زیادی دارند. حتی شاید بتوان گفت بیشتر و جنجالی‌تر از فوتبال آقایان. با این حال در این جا هم افراد کمی حاضر به صحبت کردن در این مورد می‌شوند. 

یکی از نمایندگان فدراسیون از مشاهدات عینی‌اش در این مورد گفت: «دو سال پیش در بازی‌های یاسوج، در بازی ایلام و یاسوج زیر دروازه تیم یاسوج که میزبان مسابقات هم بود چیزهای عجیب و غریبی پیدا کردیم. من در طول مسابقات حواسم به دروازه‌بان یاسوج بود که زیر دروازه را نگاه می‌کرد یا حوله‌اش را تکان می‌داد. یکی از بازیکنان ایلام بعد از پایان مسابقات یک بسته‌ای را تحویل ما داد که از زیر دروازه یاسوج پیدا کرده بود. در این بسته یک کاغذ یک و نیم متری بود که روی آن یک چیزی مثل شمع یا صابون آب شده ریخته بودند و با زعفران شسته بودند. روی آن دعاهای برعکس نوشته شده بود.»

 

جالب اینکه مسئولان فدراسیون هم وارد ماجرا و باطل کردن طلسم شده‌اند: «چه به این قضایا اعتقاد داشته باشید و چه نداشته باشید وقتی که طلسمی پیدا می‌کنید باید آن را باطل کنید. ما هم توسط یکی از افراد آن را باطل کردیم. قرار بر این شد که آن بسته را تحویل فدراسیون فوتبال دهیم و مدیرعامل باشگاه ایلام گفت که این کار را انجام می‌دهد و من دیگر اطلاع ندارم که بعد از آن چه اتفاقی افتاد. من در این مدت مدل های زیادی از سحر و جادو دیدم که یک برگه دعا یا یک تیکه ای از چیزی بود اما این واقعا چیز عجیب و غریبی بود. من به این مسائل اصلا اعتقاد ندارم اما باید بگویم که در آن بازی هم واقعا اتفاقات عجیبی افتاد. در چند صحنه که توپ می‌توانست به راحتی وارد دروازه یاسوجی‌ها نشود نشد یا برعکس. خواهر من که به عنوان تماشاچی به این بازی آماده بود هم از این که چطور ایلام نتوانسته بود به یاسوج گل بزند تعجب کرده بود.»