به گزارش تسنیم، در منطقه یک و در محدوده قیطریه رهن واحد مسکونی ۱۰۰ متری با سن ۴ سال ۳۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. در نیاوران آپارتمان ۹۵ متری ۵ ساله با شرایط ۵۰ میلیون تومان پول پیش و اجاره ماهانه ۳ میلیون تومانی فایل شده است.

 

در منطقه ۶ و خیابان ساعی رهن و اجاره یک واحد ۷۵ متری با پارکینگ و انباری و عمر سه ساله  به ترتیب ۴۳ میلیون و یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. پول پیش یک آپارتمان ۱۶ ساله واقع در محدوده پارک لاله ۱۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن ۷۰۰ هزار تومان است. این واحد مسکونی نه پارکینگ دارد و نه انباری.

 

در منطقه ۱۱ و در محله دخانیات واحد مسکونی ۵۵ متری ۱۵ ساله با رهن ۱۵ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۵۰۰ هزار تومانی در فایل بنگاه‌های املاک قرار گرفته است. رهن کامل آپارتمان ۸۰ متری ۴۵ ساله واقع در میدان راه‌آهن فاقد انباری و پارکینگ ۵۵ میلیون تومان است.

 

در خیابان مخصوص رهن کامل آپارتمان ۴۵ متر نوساز فاقد انباری و پارکینگ ۵۰ میلیون تومان است. در همین منطقه و در محله دانشکده افسری رهن یک واحد مسکونی ۵ ساله ۸۵ متری بالغ بر ۹۰ میلیون تومان است. اجاره ماهانه این آپارتمان که هم پارکینگ دارد و هم انباری ۳۰۰ هزار تومان است.

 

در منطقه ۲۲ هم متراژ واحدهای مسکونی بالاتر است و هم این‌که با قیمت‌های مناسب‌تری می‌توان در این منطقه آپارتمان‌های اجاره‌ای پیدا کرد.

 

رهن یک واحد ۱۲۵ متری ۲ سال ساخت واقع در پیکان‌شهر  ۴۸ میلیون تومان و اجاره آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. واحد ۱۸۰ متری ۴ ساله در همین محله ماهانه ۲.۵ میلیون تومان اجاره ماهانه دارد، این واحد دارای پارکینگ و انباری ۱۰ میلیون تومان پول پیش هم می‌خواهد.

 

در شهرک راه‌آهن غربی رهن واحد مسکونی ۸۰ متری بدون انباری و دارای پارکینگ ۱۵ میلیون تومان تعیین شده، اجاره ماهانه این آپارتمان یک میلیون تومان است.

 

در محله نارمک رهن کامل واحد ۷۰ متری دارای پارکینگ ۹۰ میلیون تومان است. در همین منطقه اجاره ماهانه آپارتمان ۷۵ متری ۳۶ ساله ۱۵۰ هزار تومان است، رهن این واحد مسکونی که نه انباری دارد و نه پارکینگ ۶۰ میلیون تومان است.