به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی دقایقی پیش در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران، اظهار داشت: بحث تعویض استانداران استفاده از تجربیات بوده است.

وی افزود: در چهار سال اخیر استاندار فعلی مازندران توانست به خوبی استان را مدیریت کند و در حوزه وحدت و هماهاهنگی جز استان‌های نمونه بوده است.

وزیر کشور با بیان اینکه مازندران با توجه به مقتضیات، منابع و تسهیلات توانست خوب هزینه کند و بحران‌هایی که در شرایط برف و سرما بود استان به خوبی مدیریت شده است، افزود: در مازندران در انتخاب بخشدار و فرماندار هیچ اختلافی میان ائمه جمعه، سپاه پاسداران، اطلاعات و نهادهای دیگر نبود که رضایت کامل در این زمینه داریم.

وی گفت: آقای اسلامی استاندار جدید مازندران از نیروهای جهادی، متدین و ولایی بوده که با تجربه  وانگیزه بالا می‌تواند در توسعه استان تاثیرگذار باشد که نیاز به حمایت همه مسئولان به ویژه نماینده ولی فقیه در مازندران است.

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز در این نشست گفت: حکومت طاغوت از بین رفت تا جمهوری اسلامی بتواند حقوق مردم را ادا کند که باید بحث اشتغال مردم و رفع مشکلات را پیگیری کنند.

آیت‌الله  نورالله طبرسی با بیان اینکه باید مسئولان در هرسنگری وحدت داشته باشند و به توسعه و پیشرفت جامعه بیندیشند و عمل کنند، افزود: از استاندار جدید می‌خواهیم بدون توجه به حاشیه به ترقی و توسعه جامعه بیندیشند.

وی با بیان اینکه مازندران یک استان ملی است که بایداعتبارات به این استان افزایش یاید، افزود: از استاندار مازندران رضایت کامل داریم که امیدواریم در سنگر دیگر که در شان و جایگاه ایشان است از ظرفیت وی استفاده شود.