به گزارش فارس، روز گذشته محمود اسلامیان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری که حدود ۳ سال در این صندوق مشغول به کار بود از سمت خود استعفا داد.

اسلامیان در گزارش عملکرد سه ساله خود آورده است: طی سه سال گذشته حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر از تورم افزایش یافت. وام‌های قرض الحسنه از ۸۰ میلیارد به۱۲۰۰میلیارد تومان و سفرهای زیارتی و سیاحتی به ۴ برابر توسعه یافت، واگذاری خودرو به تعداد ۲۰۰۰ دستگاه شروع و پرداخت حقوق کلیه استان‌ها به صورت مستقیم انجام شد. به تعداد ۱۳۵ هزار نفر شما خوبان سهام بیمه ملت واگذار شد، تعداد خانه‌های امید که ملجاء بازنشستگان است به ۴۳ باب افزایش یافت، برای اولین بار در سطح کشور جشنواره ورزشی بازنشستگان با استقبال بیش از ۵ هزار نفر پایه گذاری شد. در حوزه اقتصادی ساماندهی شرکت‌ها انجام و حداقل ۲۱۰۰ میلیارد تومان اموال از دست رفته با حمایت دستگاه قضایی به صاحبان آن یعنی شما بازنشستگان بزرگوار عودت داده شد.

پس از آن علی ربیعی ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توییتر خود نوشت، صندوق‌های بازنشستگی با شرایط بحرانی به دولت روحانی رسید. ساماندهی و افزایش بهره‌وری آن‌ها را دنبال کردم و با جدیت ادامه می‌دهم.

ربیعی در پیامی دیگر آورده است، در هر تصمیم و تغییری مصالح گروه‌های ذی‌نفع بویژه بازنشستگان در اولویت است.