به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بار‌ها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است، از ازدواج دختر ۱۲ ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن ۸۰ ساله با پسر نوجوان ۱۷ ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده‌ی همراه بوده ولی برگزار شده است مثل پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و اقوام تصمیم گرفت با عمه بزرگ خود یعنی عمه‌ی عمه اش ازدواج کند.

 

7003672_609

 ازدواج پسر ۲۳ ساله با عمه‌ی ۹۱ ساله پدرش برای به آرامش رساندن او"مائوریکیو اوسلو" برای به آرامش رساندن "یولاندا تورس" تصمیم گرفت تا اخرین آرزوی این پیرزن ۹۱ ساله را که ازدواج بود برآورده کند.

پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد، این عقیده‌ای بود که او داشت.

هنگام ازدواج با پیرزنی که ۶۸ بزرگتر از او بود ۸ سال از جدایی پدر و مادرش می‌گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه بزرگ خانواده را به آرزوی ازدواجش برساند و او را از تنهایی رها سازد

 ماه بعد از این ازدواج عروس ۹۱ سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. مائوریکو بعد از مرگ همسر پیرش گفت:او برای من یک پشتیبان واقعی بود و حضورش به من دل گرمی می‌داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت است.