به گزارش خبرآنلاین، فروش فیلم سینمایی «خفه‌گی» در یک هفته از مرز یک میلیارد تومان گذشت. فیلم «خفه‌گی» روز سه‌شنبه با فروش ۲۱۰ میلیون تومان پرفروش‌ترین روز اکرانش را پشت سر گذاشت تا مجموع فروش این فیلم از یک میلیارد تومان بگذرد.

فیلم فریدون جیرانی با 76 سالن طی یک هفته نخست اکرانش،  795 میلیون تومان در تهران و 230 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

این فیلم با بازی نوید محمدزاده، الناز شاکردوست به تازگی در سینماهای موزه سینما و فرهنگسری اشراق در تهران و جهان نمای چالوس، شقایق نوشهر، انقلاب تنکابن، سینما هتل رامسر، سینماامین رفسنجان، سینما بهار گز، مهر آبادان، فرهنگ فولاد شهر، شاهین طلایی شاهین شهر، یاسمن شاهین شهر، هلال اهواز، لبخند کیش، ارشاد دامغان، نگار میبد، جام جم پردیس، عصرجدید اراک، بهمن قزوین، فرهنگ کرمانشاه، مصلی نژاد جهرم، تربیت قم، آفریقا مشهد، بهمن کاشان، سلمان ساوه.. اکران شده است.

در خلاصه داستان «خفه‌گی» آمده است: «مسعود سازگار همسرش را که ظاهرا دیوانه شده است در این بیمارستان بستری می‌کند. صحرا مشرقی وقتی با همسر مسعود آشنا می‌شود، پی به حقایقی عجیب از زندگی آنها می‌برد و ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شود ...

در این فیلم نوید محمدزاده، الناز شاکردوست، پردیس احمدیه، غلامحسین لطفى، احسان امانى، اسدالله یکتا. ماهایا پطروسیان و پولاد کیمیایى بازی دارند.