به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه میرر انگلیس، باشگاه لیورپول برخلاف تابستان امسال دیگر قصد ندارد برای حفظ فیلیپه کوتینیو تلاش کند و آمادگی خود برای فروش این مهاجم برزیلی را به اطلاع مسئولان بارسلونا رسانده است.

 

بارسلونا تابستان امسال سعی کرد که کوتینیو را با رقم پایه 100 میلیون پوند بخرد تا او را جانشین نیمار کند اما مقاومت لیورپولی‌ها و عدم تمایل یورگن کلوپ، سرمربی آنها به فروش این بازیکن 25 ساله، سبب شد تلاش آبی‌‌و‌اناری‌های نافرجام بماند. در واقع لیورپول برای فروش کوتینیو رقمی بالا تعیین کرد (200 میلیون پوند) که بارسایی‌ها را از ادامه تلاش برای خرید او منصرف کرد.

میرر اما اکنون نوشته که قرمزهای مرسی‌ساید رقمی معقول‌تر برای فروش کوتینیو می‌خواهند و اولین نشانه‌‌های تمایل‌شان برای فروش او را به بارسایی‌ها نشان داده‌اند. به نوشته این نشریه انگلیس حداقل رقمی که لیورپول در ازای آن حاضر به فروش کوتینیو خواهد شد، 150 میلیون یورو است که می‌تواند او را به دومین بازیکن گران قیمت تاریخ پس از هموطنش نیمار (کسی که تابستان امسال با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست) تبدیل کند.

بارسلونا تابستان امسال 3 پیشنهاد برای خرید کوتینیو به لیورپول داد که آخرین و بالاترین آنها 130 میلیون پوند بود.