به گزارش میزان، نشستی بینمحمدرضا داورزنی، مهدی تاج و مسئولان صدا و سیما و مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، در مورد حق پخش تلویزیونی برگزار شد که قرار بود در آن  فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ برای گرفتن حق پخش تلویزیونی به توافقاتی با صدا و سیما دست یابند که این توافق در نهایت حاصل نشد.

در این نشست  مباحثی از سود طرفین مذاکره مطرح شد که مورد استقبال قرار نگرفت و منتج به نتیجه هم نشد و در حالی که نمایندگان صدا و سیما در مورد اینکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای گرفتن حق پخش و رسیدن به نتیجه باید با شرکتی به نام توسکا که پیمانکار همکار با صدا و سیماست، وارد مذاکره شوند را مطرح کردند، تاج و داورزنی  هم به نمایندگان صدا و سیما تاکید کردند؛ در صورتی که آن‌ها با پیمانکار مربوطه همکاری کنند، صدا و سیما هم باید با یک شرکت پیمانکار با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال همکاری داشته باشد که مورد موافقت آن‌ها قرار نگرفت.

عدم توافق دوباره فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ با صدا و سیما در مورد حق پخش باعث شد تا مهدی تاج به این نتیجه برسد که جلوی پخش بازی‌های بازی‌های هفته یازدهم و حتی دربی پایتخت را بگیرد.

قرار است تاج فردا با ارسال نامه‌ای به ورزشگاه‌های محل بازی‌های این هفته لیگ برتر دستور دهد تا از ورود دوربین‌های تلویزیونی جلوگیری کنند. با شرایط موجود و در صورت عدم توافق بین طرفین پخش این هفته بازی‌های لیگ از جمله دیدار حساس پرسپولیس و استقلال که ساعت ۱۶:۴۵ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.