به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پایان مهلت یک ماه تمدید شده برای تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولان ۳۰ مهرماه امسال خواهد بود و این زمان از نظر قانونی امکان تمدید نخواهد داشت.

این سازمان اعلام کرد: بر اساس مقررات مشمولان سهام عدالت تا پایان ۳۱ شهریور امسال فرصت داشتند صورت حساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت و پس از آگاهی از ارزش سهامشان، در صورت تمایل نسبت به تسویه مانده بهای سهام تخصیصی خود اقدام کنند که البته این مهلت با تصویب شورای عالی اصل ۴۴ به مدت یک ماه دیگر و تا پایان مهرماه جاری تمدید شد.

بنابراین ساعت ۲۴ دیروز،۱۳۹۶/۷/۳۰ آخرین مهلت برای تسویه مانده بهای سهام تخصیصی سهام عدالت مشمولین بوده و پس از این مهلت به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بهای سهام تخصیصی مشمولان از طریق شعب بانک ملی ایران و یا سایر روشهای پرداخت اعلام شده وجود نخواهد داشت.

شایان ذکر است سامانه سهام عدالت با پایان یافتن مهلت قانونی تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولین به مدت ۴ روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا برای مشمولین عزیز فراهم خواهد شد.