به گزارش ایسنا و به نقل از آس،  کارلو آنچلوتی دو هفته پیش از هدایت بایرن مونیخ برکنار شد. باشگاه آلمانی پس از کسب نتایج ضعیف سرمربی ایتالیایی چنین تصمیمی را گرفت. با این حال دوستداران فوتبال منتظر هستند او را دوباره در تیم دیگری ببینند البته بعید به نظر می‌رسد این اتفاق تا پایان فصل بیفتد.

آنچلوتی این هفته به لندن سفر کرد تا دیدار چلسی و رم را در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا تماشا کند. او عکسی از خود در استمفوردبریج (ورزشگاه چلسی) را منتشرکرد که حاشیه‌ساز شد. رونالدو نازاریو و لوتر ماتئوس به این عکس واکنش نشان دادند و هواداران میلان، رم و یوونتوس نیز نسبت به این پست بی‌تفاوت نبودند.

سرمربی ایتالیایی در زیر عکس خود نوشت: بازگشت به استمفورد بریج و تماشای یک دیدار بزرگ در لیگ قهرمانان اروپا لذت بخش است.

رونالدو برزیلی نخستین کسی بود که واکنش نشان داد و نوشت: نامبر وان!

آنچلوتی نیز پاسخ او را داد و نوشت: رونالدو عزیز، تو هم‌چنان مرد شماره یک جهان در فوتبال هستی.

ماتئوس آلمانی نیز به عکس آنچلوتی واکنش نشان داد و نوشت: اگر در حال حاضر در کنار بایرن نیستی و نمی‌توانی بازی زیبای این تیم را تماشا کنی مقصر تو نیستی.

از طرفی هواداران سه تیم برتر ایتالیا خواسته‌های‌شان را مطرح کردند. طرفداران میلان خواهان بازگشت آنچلوتی به خانه شدند. هوداران رم به علاقه‌مندی‌شان به حضور سرمربی ایتالیایی در تیم نخست پایتخت اشاره کردند و دوستداران یوونتوس از آنچلوتی خواستند تا دوباره برای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا تلاش کند.