به گزارش ایسنا، در این یادواره سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمع دیگری از سرداران عالی‌رتبه سپاه حضور داشتند.

در بخشی از این مراسم از خانواده‌های معظم تعدادی از شهدای اطلاعات عملیات استانهای قم، قزوین، سمنان و مرکزی تجلیل شد.

همچنین در این یادواره، از کتاب معرفی شهدای شاخص اطلاعات عملیات در استان‌های قم، قزوین، سمنان و مرکزی در چهار جلد رونمایی شد.

پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح به این یادواره نیز خوانده شد که متن کامل آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را سپاس می گویم که ملت ایران را در یکی از مقاطع تاریخی کم نظیر که جامعه بشری در معرض توفان سهمگین جاهلیت مدرن و سلطه مستکبران به سر می‌برد، به برکت مقاومت، ایثار و شهادت طلبی فرزندان مومن، انقلابی و فداکار خود طلایه دار حقیقت و بیداری و پرچمدار اسلام ناب محمدی(ص) قرار دارد. در این آوردگاه حساس و سترگ جایگاه و نقش شگفت آور شهیدان به واسطه جهاد مخلصانه و شهادت مظلومانه دارای چنان درخششی است که با تاثیرات جهانی خود، آحاد ملل و جوامع را با پیام عدالت خواهی و حق طلبی ایران و ایرانی همراه ساخته است.

در قافله شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) حماسه ای که سرداران و ۲۴۷ شهید اطلاعات قرارگاه صاحب الزمان(عج) نیروی زمینی سپاه در استان های قم، مرکزی، قزوین و سمنان آفریدند آنان را در عین گمنامی، قهرمانان سربلندی و جاودانگی ملت ایران و آیه های افتخار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده است.

برگزاری این یادواره با شکوه را که گامی در زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان و اهتزاز پرچم آنان در جامعه اسلامی است را گرامی می‌دارم و بر یکایک دست اندرکاران برپایی این اجتماع نورانی و الهام بخش، به ویژه فرمانده شجاع و انقلابی نیروی زمینی سپاه و فرمانده مومن و دلاور قرارگاه صاحب الزمان (عج) و یادگاران ارجمند شهدای عزیز درود می‌فرستم.

بی تردید در شرایط خطیر و سرنوشت ساز کنونی که جبهه متحد دشمنان انقلاب و نظام اسلامی با حقد و حسد آخرین ترفندهای خود را برای تسلیم ملت ایران به کار گرفته است، تاسی به فرهنگ جهاد وشهادت و برافروخته نگه داشتن مشعل مقاومت، بصیرت و وحدت ملی همچنان متضمن میرایی و نابودی نقشه ها و اهداف شوم شیطانی آنان خواهد بود.

از خداوند سبحان طلب می‌کنم در این آزمون بزرگ، یاری بخش همه ما باشد و از نعمت عنایت حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت از نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) بهره مندمان سازد.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری