به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هفت دیدار چهارشنبه شب پایان یافت. در مهمترین بازی چلسی برابر رم قرار گرفت و مقابل مهمانش سه بر سه متوقف شد.

چلسی با قدرت بازی را شروع کرد و گل نخست را داوید لوییس به زیبایی برای تیمش به ثمر رساند. در ادامه ادن هازارد گل دوم آبی‌ها را وارد دروازه رم کرد اما کلاروف توانست در دقیقه ۴۰ اختلاف را به حداقل برساند. در نیمه دوم باز هم تیم مهمان به گل رسید. ادین ژکو در دقیقه ۶۴ بازی  را مساوی کرد. او در ادامه گل پیروزی تیمش را نیز به ثمر رساند اما هازارد در دقیقه ۶۴ بازی را دوباره مساوی کرد. چلسی با کسب این تساوی هفت امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش ادامه داد.

در گروه A، منچستریونایتد با تک گل مارکوس راشفورد بنفیکا را شکست داد تا تیم پرتغالی امیدهایش برای صعود کمرنگ‌تر از قبل شود.

شاگردان ژوزه مورینیو با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و بازل با شکست دو بر صفر زسکا مسکو ۶ امتیازی شد و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

پیروزی‌های قاطعانه پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان ادامه یافت و این بار اندرلخت مغلوب تیم فرانسوی شد. گل‌های مهمان را کیلیان ام باپه(دوبار) ،ادینسون کاوانی و نیمار به ثمر رساندند.

در دیگر بازی گروه C بایرن توانست سلتیک را با سه گل شکست دهد و با سه امتیاز کمتر نسبت به PSG در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. بایرن ۶ امتیازی است.

در این شب بارسلونا برابر المپیاکوس قرار گرفت و باز هم توانست با گل به خودی از حریف خود پیش بیفتد. آبی‌اناری‌ها در نیمه اول جرارد پیکه را به دلیل دریافت کارت قرمز از دست دادند. مدافع اسپانیایی با دست گلزنی و کارت زرد دوم را دریافت کرد. بارسا در نبود مدافع خود توانست در نیمه دوم باز هم به گل برسد. لیونل مسی و لوکاس دینیه دو گل دیگر تیمشان را به ثمر رساندند. این بازی با نتیجه سه بر یک تمام شد.

در دیگر بازی این گروه یوونتوس توانست دو بر یک اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد. میرالم پیانیچ و ماریو مانزوکیچ گل‌های میزبان را به ثمر رساندند.

 

نتایج بازی‌های چهارشنبه شب:

گروه A

بنفیکا ۰  منچستریونایتد ۱

زسکا مسکو ۰  بازل ۲

گروه B

اندرلخت ۰  پاری سن ژرمن ۴

بایرن مونیخ ۳  سلتیک ۰

گروه C

قره‌باغ ۰  اتلتیکومادرید ۰

چلسی ۳   رم ۳

گروه D

بارسلونا ۳  المپیاکوس ۱

یوونتوس ۲  اسپورتینگ ۱