به گزارش ایسنا جانمایی الکترونیکی رسانه‌ها در بیست و سومین نمایش مطبوعات، ساعت ۱۶ امروز (۲۶ مهر ماه) به پایان رسید و بیش از ۹۰ درصد از ظرفیت نمایشگاه پر شد.

 

صبح امروز غرفه‌های فعال دوره گذشته و رسانه‌های برتر طرح‌های رتبه‌بندی و با ضریب کیفی بالا (۱۰ درصد رسانه‌های برتر هر گروه بر اساس ضریب کیفی یا رتبه‌بندی) تا پیش از ظهر برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات بیست‌وسوم جانمایی آنلاین کردند.

بر این اساس، رسانه‌های «نبات»، «شهروند»، ««هنرآنلاین»، «سپید»، «بین‌المللی قرآن»، «مهرنامه»، «دانشجویان ایران (ایسنا)»، «پیام عسلویه»، «جمهوری اسلامی (ایرنا)»، «صمت»، «ستاره شرق»، «تابش کوثر»،‌ «اقتصاد آنلاین»، «دفاع مقدس»، «جوان»، «جام‌جم»، «حوزه»، «خانواده سبز»، «پیام ساختمان»، «برنا»، «جمهوری اسلامی»، «فیلم»، «اتفاقیه خراسان شمالی»، «قدس»، «ایمنا»، «روبه‌رو»، «تدبیر ۲۴»، «حلقه وصل»، «فرهنگ امروز»، «۱۹ دی»، «رویداد ۲۴»، «ایران»، «تقریب»، «نهاد خانواده سالم»، «خبر ورزشی»، «پیشخوان» و «پانا» تا ساعت ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه (۲۵ مهرماه) برای نمایشگاه مطبوعات امسال جانمایی کردند.

نشریه «نبات» نخستین رسانه‌ای بود که با مراجعه به سایت نمایشگاه نسبت به جانمایی خود اقدام کرد. این نشریه در گروه کودک و نوجوان میزبان بازدیدکنندگان بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات است. همچنین «پیام عسلویه» نخستین نشریه استانی جانمایی شده در نمایشگاه مطبوعات است. این نشریه سال گذشته هم به عنوان نشریه برتر در گروه نشریات استانی و منطقه‌ای برگزیده شد.

باقی رسانه‌ها از ساعت ۱۳ به صورت الکترونیک و آنلاین، محل غرفه خود را در گروه مربوطه کردند و رسانه‌های فهرست ذخیره نیز ازساعت ۱۸ تا ۲۰ می‌توانند محل غرفه خود را به صورت آنلاین انتخاب کنند.

مطابق تصمیم شورای سیاستگذاری نمایشگاه مطبوعات، غرفه‌های برتر نمایشگاه بیست و دوم از ساعت ۱۰ تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه و غرفه‌های فعال دوره گذشته و رسانه‌های برتر طرح‌های رتبه‌بندی و با ضریب کیفی بالا (۱۰درصد رسانه‌های برتر هر گروه بر اساس ضریب کیفی یا رتبه‌بندی) از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه و باقی رسانه‌ها از ساعت ۱۳ به صورت الکترونیک و آنلاین، محل غرفه خود را در گروه مربوطه مشخص کردند.