محسن هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا  از محدودیت‌های ترافیکی امروز چهارشنبه ۲۶ مهر تا شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ خبرداد و اظهار کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه تا ساعت ۶ روز شنبه بیست و نهم مهرماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در مورد محدودیت های تردد در محور کندوان نیز خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه مورخ بیست و هشتم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه مورخ بیست و هشتم مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

هاشمی خاطرنشان کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه سنگین و انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و برعکس،  به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی همچنان ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در مورد محدودیت تردد در محور هراز نیز اظهار کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهر از ساعت ۸ تا ۲۴ روز های پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.

هاشمی افزود: در محور فیروزکوه، تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه مورخ از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع است.