به گزارش ایرنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برگشت برابر تیم الهلال عربستان از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: با توجه به نتیجه دیدار رفت، فردا روز جدیدی برای پرسپولیس است و باید مقابل الهلال پیروز شویم. می‌دانیم فردا روز جدید و بازی جدیدی خواهد بود. ما برای این بازی جدید خیلی با قدرت وارد زمین خواهیم شد هر چند بازی رفت نتوانستیم نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم. با الهلال بازی سخت و حساسی در پیش داریم و ما این موضوع را کاملا درک کرده‌ایم.

برانکو در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه زدن پنج گل به الهلال کار سختی است اما آیا شما پیش‌بنیی می‌کنید فردا بتوانید این تعداد گل به این تیم بزنید و یا اینکه در صورت صعود الهلال به فینال فکر می‌کنید این تیم می‌تواند قهرمان آسیا شود، افزود: طبیعی است که اینکار سخت است، اما این ورزش است. نه تنها امکان این مسئله است بلکه نمونه‌های زیادی وجود دارد. الهلال یکی از تیم‌های خوب آسیا است و اگر فردا صعود کند مطمئنم قهرمان آسیا می‌شود. اما اجازه بدهید ما ورزشکاران فکر کنیم تیم خوبی و حق امیدواری داریم و طبیعی است همه تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. قبول دارم که کار سختی است اما در فوتبال همه چیز امکان دارد.

ایوانکوویچ در پاسخ به سؤالی در خصوص اینکه اگر پرسپولیس فردا به فینال برود، قهرمان می‌شود، گفت: بله، اگر تیم قدرتمندی مثل الهلال را ببریم شک نکنید می‌توانیم قهرمان آسیا شویم. 

سرمربی پرسپولیس در مورد تاثیر غیبت «مهدی طارمی» در بازی فردا، خاطرنشان کرد: طارمی در دو سال اخیر بهترین گلزن و بهترین بازیکن ایران بوده و هست که آقای گل لیگ قهرمانان است. نبود او و فرشاد احمدزاده فقدان بزرگی است که عمل جراحی کرد اما با وجود این مسائل من به تیمم ایمان دارم چون بارها نشان داده‌ایم می‌توانیم و طبیعی است فردا هم تلاش خواهیم کرد. 

برانکو درباره اینکه پرسپولیس تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فقط با بازیکنان بومی به این مرحله صعود کرده و این از نظر هواداران یک برد به حساب می‌آید و اینکه پرسپولیس بارها چند گل از حریفان عقب بود اما در نهایت این نتایج را جبران کرد، گفت: شما اشاره کردید ما تنها تیمی بودیم که بدون بازیکن خارجی تا یک چهارم نهایی بالا آمدیم و این خودش دلیلی است که من چقدر به بازیکنانم ایمان دارم. این مسئله اتحاد و همبستگی آنها را نشان می‌دهد. امیدواریم و کسی نمی‌تواند این امید را از ما بگیرد. من به حریفان احترام می‌گذارم. همه تیم‌های سطح بالا به این مرحله رسیده‌اند.

ایوانکوویچ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وی در عربستان مربیگری کرده و اگر الهلال به فینال صعود کرد همراه ما به بازی فینال خواهد آمد یا خیر، گفت: من بابت این دعوت تشکر می‌کنم اما مسئولیت زیادی در پرسپولیس دارم.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید سه شنبه ساعت 19:30 به مصاف الهلال عربستان برود. الهلال دیدار رفت را 4 بر صفر به سود خود به پایان رسانده است.