به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال و فواد از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل به پایان رسید. حواشی نیمه دوم به شرح زیر است:

- قبل از شروع نیمه دوم تعداد انگشت شماری از هواداران استقلال که نزدیک جایگاه خبرنگاران نشسته بودند علیه رحمتی شعار دادند و خواهان جدایی او از استقلال شدند.

- با آغاز نیمه دوم هواداران استقلال به شعار علیه حامد لک پرداختند و این شعارها تا پایان بازی ادامه داشت.

- زمانی که استقلالی‌ها قصد داشتند علی قربانی را به جای شهباززاده وارد زمین کنند، داور چهارم بازی به آتل دست قربانی اشکال وارد کرد و این مساله بعد از توضیحات پزشک استقلال حل شد تا سرانجام قربانی وارد زمین شود.

- روی نیمکت استقلال، سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، علی قربانی، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی، سرور جپارف، امید نورافکن، محمد جواد محمدی و لئوناردو پادوانی حاضر بودند. روی نیمکت تیم فولاد هم امیر زلیکانی، مهرداد هدایتیان، هیثم هشامی زاده، فرشاد جان فزا، احسان مرادیان، عبدالرضا زارعی، امیر حسین باقر پور، صابر حردانی و سینا مریدی قرار داشتند.

- در اواسط نیمه دوم این بازی میان برخی از تماشاگران جایگاه ۱۹ استقلال درگیری شدیدی ایجاد شد. هرچند دلیل این درگیری مشخص نشد اما دخالت ماموران انتظامی باعث شد تا قضیه فیصله پیدا کند.

- در این بازی به دلیل نیمکت نشینی رحمتی و حیدری از تیم استقلال، بازوبند کاپیتانی بر بازوی امید ابراهیمی بسته شده بود. این بازیکن در دقیقه ۸۷ جایش را به جپارف داد تا حسینی کاپیتان استقلال شود.

- در اواخر این بازی خسرو حیدری بازیکن استقلال در کنار خط حاضر شد و دقایقی با شفر صحبت کرد و به او مشاوره فنی داد.

- حدود ۲۵ هزار نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. همچنین کمتر از ۱۰۰۰ هوادار تیم فولاد در ورزشگاه آزادی به تشویق تیم خود مشغول بودند.

- در آخرین دقیقه بازی استقلال و فولاد، هواداران استقلال علیه افتخاری شعار دادند و علی فتح الله زاده را تشویق کردند. در ادامه آنها باز هم مجتبی جباری را مورد تشویق قرار دادند.

- در پایان بازی درحالی که هواداران استقلال علیه حامد لک شعار می‌دادند، او برای بازیکنان استقلال دست تکان می‌داد و قلبش را به آنها نشان می‌داد. در همین زمان بازیکنان فولاد با رفتن به سمت طرفداران خود، از آنها تشکر کردند.