به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است. نیمه نخست این دیدار که نخستین تجربه وینفرد شفر روی نیمکت آبی‌پوشان است، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

* نیمه نخست

دقیقه ۴: استقلالی‌ها در رفت و برگشتی که روی یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه فولاد داشتند، توپ را در جناح چپ به حسن بیت سعید رساندند. بیت سعید هم با ورود به محوطه جریمه و آوردن توپ روی پای راستش، ضربه‌ای با کات داخل پا به سمت دروازه لک زد که این توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: داریوش شجاعیان با حرکتی که از جناح راست داشت توانست یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه فولاد به دست بیاورد. او خودش پشت این ضربه ایستگاهی ایستاد و ضربه نسبتا خوبی هم راهی دروازه فولاد کرد که این ضربه با اختلاف نسبتا کمی از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: ایمان مبعلی کرنری را که فولادی‌ها به دست آورده بودند، روی دروازه استقلال ارسال کرد که میلاد بدرقه مدافع پیش تاخته فولاد در میان مدافعان استقلال توانست ضربه سرش را بزند اما ضربه او از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۳۲: روی حرکت تیمی‌ که استقلال از جناح راست آغاز کرد توپ پشت محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رسید. او در حالی که گزینه‌های پاس خوبی داشت، ضربه محکمی را به سمت دروازه فولاد زد که ضربه او از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، سیدمجید حسینی، میلاد زکی پور، فرشید باقری، امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید، فرشید اسماعیلی و سجاد شهباززاده.

ترکیب فولاد خوزستان: حامد لک، فرزاد جعفری، پیمان شیرزادی، ایوب والی، آرش افشین، احمد عبدالله‌زاده، ایمان مبعلی، علی‌اصغر عاشوری، میلاد بدرقه، عبدالله ناصری و رحیم زهیوی.