به گزارش عصرایران، تقویم خودرویی با تقویم دیواری یا سررسیدهای درون کیفمان کمی فرق دارد. می‌توان خودروهایی را در چارچوب این تاریخ‌ها دید که مدل یک یا دو سال بعد را در نام خود یدک می‌کشند. این موضوع حکایت از آینده‌نگری خودروسازان دارد. خودروسازان مطرح جهان معمولا مدل‌های سال‌های بعدی خود را در نمایشگاه‌های مطرح معرفی می‌کنند و در نمایشگاه فرانکفورت سال ۲۰۱۷ فرصت خوبی یافتند تا بسیاری از مدل‌های ۲۰۱۸ ای خود را به نمایش آورند. نمایشگاه خودرویی توکیو نیز که در روزهای آتی برگزار می شود، ادامه این روند برای معرفی خودروهای جالب به شمار می‌آید.

خودروهایی که در نمایشگاه فرانکفورت معرفی شدند در سال ۲۰۱۸ سردمدار بازارهای جهانی در جاده‌ها خواهند شد.

از آنجا که محبوبیت SUV ها هنوز هم در حال گسترش است، کمبود گزینه در این خصوص وجود ندارد. یکی از بهترین شاسی‌بلندهای ۲۰۱۸ بی‌شک پورشه کاین ۲۰۱۹ است. خودرویی که استانداردهای جدیدی را در سگمنت خودروهای شاسی بلند اسپورت تعریف کرده است.

پورشه کاین ۲۰۱۹ توربو به پیشرانه توئین توربو V۸ به حجم ۴ لیتر و با قدرت ۵۵۰ اسب بخار مجهز شده است. آیرودینامیک فعال، سیستم تعلیق بادی تنظیم شونده با سه محفظه باد، تایرهای چندمنظوره، اسپویلر سقف و ترمزهای تقویت شده با عملکرد بالا موجب بهبود نسل جدید این خودرو شده است.

برترین SUV هایی که در 2018 می‌بینیم/// شاسی‌بلندهای خوب 2018

بی‌ام‌و بازطراحی شده

برترین SUV هایی که در 2018 می‌بینیم/// شاسی‌بلندهای خوب 2018

 این شاسی‌بلند کوچک قرار است سال دیگر وارد بازارهای جهانی شود.

بی ام و X3 2018  یک نسل سومی است، با استفاده به جا از لبه های نرم و ملایم تر به نسبت نسل قبلی خود، زبان طراحی ظاهری X3 را به بهترین حالت رسانده است. از دیگر تغییرات می توان به زیباتر شدن چراغ های جلو و نیز بزرگتر شدن جلو پنجره ی آن اشاره کرد.

بی‌ام‌و X۷

 برترین SUV هایی که در 2018 می‌بینیم/// شاسی‌بلندهای خوب 2018

معرفی‌اش در فرانکفورت سال جاری غوغا ایجاد کرد. طراحی X7 با امضای بی‌ام‌و، یعنی جلوپنجره کلیوی شکل با نوارهای عمودی، چراغ‌های متصل به جلوپنجره با لامپ‌های دایره‌ای آن را در شمار بهترین‌های سال بعد قرار می‌دهد. این خودرو قرار است با مدل‌های قدبلند رولزرویس رقابت کند.

جگوار اف پیس

برترین SUV هایی که در 2018 می‌بینیم/// شاسی‌بلندهای خوب 2018

اضافه شدن یک موتور ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری مجهز به سیستم توربوشارژر جدید،یک تیپ جدید به نام Portfolio و دو سیستم ایمنی جدید به سیستم دوربین ۳۶۰ درجه موجود در خودرو این آهنی دوست داشتنی را در بین بهترین‌های سال آینده قرار می‌دهد.

طراحی جذاب و زیبا، پیشرانه‌های ۶ سیلندر قدرتمند ،طراحی کم نقص فضای کابین، محفظه بار، صندوق عقب و تجربه رانندگی و هندلینگ کم نظیر خود را برایتان کم نظیر خواهد کرد.

فولکس‌واگن تی راک

برترین SUV هایی که در 2018 می‌بینیم/// شاسی‌بلندهای خوب 2018

این آلمانی اصیل نیز در فرانکفورت معرفی شد. مدل T-Roc از تیگوان کوچکتر بوده و شاسی آن در ارتفاع کمتری قرار گرفته است. مدل T-Roc با نسل جدید پولو جدید برابری می‌کند.  گزینه‌های دیزلی 1.6 و 2 لیتری با قابلیت محرک چهارچرخ در گزینه استاندارد به کار خواهد رفت. انتظار می‌رود شاهد یک سامانه انتقال قدرت دستی ۶ سرعته یا یک مدل ۷ سرعته خودکار DSG روی این خودروها باشیم.