به گزارش تسنیم، باشگاه بارسلونا در تابستان امسال پس از فروش نیمار به پاری‌سن‌ژرمن، در خرید یکی از دو جانشینی که برای او در نظر گرفته بود، یعنی فیلیپه کوتینیو ناکام ماند. در حقیقت لیورپولی‌ها برای فروش ستاره برزیلی‌شان ۲۰۰ میلیون یورو خواسته بودند در حالی که بارسایی‌ها قصد نداشتن بیش از ۱۲۰ میلیون یورو بابت رقم پایه قرارداد او بپردازند.

با این حال اکنون اسکار گرائو، مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا اعلام کرده که این باشگاه بودجه لازم برای خرید کوتینیو یا یک ستاره بزرگ دیگر در بازار نقل و انتقالات زمستان امسال را دارد.

گرائو گفت: برای ما مهمترین چیز این است که تیمی سطح بالا و قدرتمند داشته باشیم. فروش نیمار به ما این اجازه را داد که با تعدادی از بازیکنانی که می‌خواستیم قرارداد ببندیم. ما بودجه لازم برای مذاکره با بازیکنانی که می‌خواستیم را داشتیم.

گرائو در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات ژانویه برای خرید بازیکنان جدید دست به کار شود، عنوان کرد: ما آماده‌ایم تا در ماه ژانویه برای خرید بازیکنان جدید دست به کار شویم. چیزی که ما می‌خواهیم این است که بهترین تیم ممکن را داشته باشیم.