به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،تیم فوتبالسیاه جامگان قرار است روز جمعه در هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان به مصاف زرد پوشان نصف جهان برود.

مشکی و قرمز پوشان مشهدی که این روزها وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و با 7 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفتند به 3امتیاز بازی مقابل سپاهان نیاز مبرمی دارند تا از بحران خارج شوند.

برهمین اساس شنیده می شود اگر تیم سیاه جامگان نتواند از سد سپاهان عبور کند شاید اکبر میثاقیان به درب خروجی باشگاه نزدیک شود.این در حالی است که مسئولان تیم مشهدی تاکنون از سرمربی خود حمایت کرده اند و هر گونه تغییر در نیمکت مربیگری تیم خود را تکذیب کرده اند.اما آنها دوست دارند با توجه به هزینه هایی که از جیب و بدون حامی مالی انجام می دهند در لیگ برتر  به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

این در صورتی است که سیاه جامگان در 2بازی اخیر خود در مشهد نتوانسته است از میزبانی دیدارهای خانگی نهایت استفاده را ببرد و اکنون باید در بازی خارج از خانه به مصاف سپاهانی برود که در این فصل از شرایط خوبی برخوردار نیست و همین موضوع باعث شده است تا کار شاگردان میثاقیان برای پیروزی در این دیدار راحت شود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا میثاقیان می تواند وضعیت تیمش را در لیگ برتر سر و سامان ببخشد یا اینکه خودش هم باید عطای حضور در این تیم را به لقایش ببخشد و از نیمکت این تیم کناره گیری کند.