به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر که در نشست خبری امضای قرارداد باشگاه استقلال با اسپانسر جدیدش شرکت کرده بود درباره علت حضورش در این مراسم گفت: وقتی چنین حامی مالی بزرگی انتخاب می شود، وظیفه من است در مراسم شرکت کنم. همه ما می دانیم که انسان ها به ۳ لیتر آب نیاز دارند. من خودم این موضوع را امتحان کردم و می دانم این موضوع نیاز بدن است. خیلی مهم است که ما از آب استفاده کنیم زیرا برای سلامت بدن مهم است. آرزو می کنم که این محصول به بازار آلمان نیز راه پیدا کند.

 شفر همچنین در ادامه درباره رقم و بندهای قراردادهاش بر حرف مدیر باشگاه که گفته بود نباید قرارداد این سرمربی علنی شود تاکید کرد و گفت: قرارداد من شخصی است و هر چیزی رئیس باشگاه می گوید، درست است.

سرمربی استقلال در پایان درباره برنامه هایش در استقلال گفت: من تیمی را گرفتم که رده اول جدول نیست و یک سری مشکلات دارد. من وظیفه دارم مشکلات تیم را برطرف کنم. برای این موضوع به کار سخت نیاز داریم و برای همین برنامه ما بلند مدت است. برنامه بلند مدت یعنی از پایه ها شروع کردن و بازیکنان جوان را به تیم اضافه کنیم. ما می خواهیم به تیم آرامش بدهیم و از نظر تاکتیکی و بدنی روی بازیکنان کار کنیم. همه باید روی روحیه تیمی کار کنیم. همکاری تیمی از مدیرعامل تا بقیه اعضا آغاز می شود. وقتی هدف مشترک باشد، آدم موفق می شود. می خواهیم باشگاه را به جایگاه اصلی برگردانیم و همه باید همکاری کنیم.