به گزارش فارس، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه نظام اسلامی از بدو پیروزی خود در بهمن ۱۳۵۷ همواره در معرض تهدیدات دشمنان بیرونی و برخی عوامل داخلی آنان بوده است، گفت: برخی خواص انقلاب اسلامی به خاطر تحلیل های غلط عملاً از خط ولایت فاصله گرفته و در فتنه‌هایی که پیش آمده دچار لغزش های غیر قابل جبرانی شده‌اند.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ افزود: اگر تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور مردم و بسیجیان در مقابل آن فتنه عظیم و خصوصاً در ۹ دی‌ماه ۱۳۸۸ نبود، امروز سرنوشت انقلاب و کشور طور دیگری رقم می خورد.

غیب پرور تاکید کرد: دشمنان نظام اسلامی با حربه نخ نمای اختلاف افکنی در فتنه ۱۳۸۸ به دنبال برانداری جمهوری اسلامی ایران بودند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، نهم دیماه را جلوه‌ای از برکات الهی بر این ملت دانست و گفت: ۹ دی ماه باطل السحر فتنه بود که در آن ایام، پس از ماه‌ها تبلیغات سنگین علیه نظام و انقلاب اسلامی هنگامی مردم احساس کردند که هدف از آشوب های خیابانی اسلام و اصل نظام اسلامی است، با حضوری کم نظیر وحدت و انسجام خود را به رخ بدخواهان این ملت کشیدند.

غیب پرور در ادامه ضمن تأکید بر گرامیداشت هر ساله این روز به عنوان یوم الله گفت: همانطور که در ۹ دی ۱۳۸۸ امت حزب الله و بسیجیان جان برکف این روز را به نماد وحدت پیرامون اسلام و ارزش های اسلامی تبدیل کردند، امسال نیز مردم بیدار در اقصی نقاط کشور با برگزاری مراسم مختلف و جلسات روشنگرانه، آمادگی خود را برای دفاع از ولایت و نظام اسلامی نشان خواهند داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه های مختلف برای حل مشکلات کشور افزود: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده و تهدیدات علیه آن دفع می‌شوند.

غیب پرور در پایان با تأکید بر هوشیاری کامل بسیجیان مقابل فتنه های احتمالی آینده گفت: تمامی بسیجیان در اطاعت از امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان و دفاع از کیان ایران اسلامی و حفظ منافع ملی لحظه ای درنگ نخواهند کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.