قیمت این نماد درحال‌حاضر ۲ هزار و ۱۶۵ تومان است که با سقف تاریخی خود که قیمت ۳ هزار و ۳۰۰ تومان بود فاصله هزار و ۱۰۰ تومانی دارد. این سهم ۴۷۴ میلیون و ۵۲۲ هزار برگه سهمی ارزش بازاری معادل هزار و ۲۷ میلیارد دارد. ارزش بازاری این سهم در سقف تاریخی به هزار و ۵۶۵میلیارد رسید. تابلو معاملاتی این نماد شناوری سهم را ۲۱ درصد نشان می‌دهد. همچنین P/ E سهم ۰۸/ ۲۲ است که در مقایسه با P/ E صنعت که عدد ۴۹/ ۱۴ را نشان می‌دهد،‌ بالاتر است.

براساس اخرین گزارش‌های منتشر شده این شرکت در سامانه کدال، فروش شرکت در آبان معادل ۱۹۸ میلیارد تومان رسیده این درحالی است که در مدت مشابه سال گذشته فروش شرکت ۱۶۵ میلیارد بوده است. همچنین حاشیه سود عملیاتی که بیانگر عملکرد عملیاتی شرکت است و در ۶ ماهه منتهی به شهریور ۹۹ برابر ۴۸/ ۲۲ درصد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۳/ ۴ درصد افزایش یافته است. نسبت حاشیه سود خالص در ۶ ماهه منتهی به شهریور ۹۹ برابر ۲۹/ ۱۷ درصد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵/ ۳ درصد افزایش یافته است.

با توجه به شرایطی که در هفته‌های اخیر این نماد داشته،‌ بازدهی منفی یک ماهه سهم مثبت شده است و عدد ۱۳ درصد را نشان می‌دهد. شدوص در سه ماه اخیر نیز بازدهی مثبت ۹ درصد را ثبت کرده است. بازدهی یک ساله سهم در قیاس با بازدهی یک ساله صنعت کمتر است. بازدهی یک‌ساله سهم معادل ۱۷۴ درصد است. براساس نمودار‌های تکنیکال این نماد در محدوده مقاومتی خود قرار گرفته است که با توجه به روند معاملات در آخرین روز هفته گذشته این احتمال می‌رود که رشد کوتاه‌مدتی را تجربه کند.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند