این سهم در بازه سه ماهه، بازدهی منفی ۴۹/ ۱۷ درصدی را کسب کرده است و بازدهی آن در دوره‌های ۶ ماهه و ۹ ماهه به ترتیب منفی ۸۶/ ۱ درصد و مثبت ۳۰۸ درصد بوده است.

در آخرین مجمع این شرکت سود واقعی ۵۸۳ ریال به ازای هر سهم شناسایی شده و از این میان سود نقدی به ازای هر سهم برابر با ۶۰ ریال بوده است. این سهم در روز‌های اخیر، روز‌های شلوغی را در کدال پشت سر گذاشته است. این شرکت در اطلاعیه‌ای از زیان ناشی از تسعیر دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی گفت. در این اطلاعیه آمده زیان ناشی از تغییرات نرخ ارز ۴/ ۹ میلیارد تومان است که درصد آن نسبت به سود قبل از کسر مالیات بدون لحاظ کردن تسعیر ارز سال گذشته معادل ۳۰درصد است.

این شرکت در اطلاعیه‌‌ دیگری از گران شدن محصولاتش خبر داد. بر اساس پیوست‌های این گزارش چهار محصول این شرکت یعنی رادیاتور نوع یک تا ۴ افزایش قیمت داشته است. بهای رادیاتور نوع یک، ۲ و ۴، ۳۷ درصد افزایش یافته و رادیاتور نوع ۳، ۳۶ درصد افزایش قیمت داشته است. میانگین نرخ قدیم این چهار محصول برابر با یک‌میلیون و ۱۷۶ هزار تومان بوده و حالا این میانگین به یک میلیون و ۶۱۱ هزار تومان رسیده است. این افزایش نرخ به فروش این چهار محصول، طرف قرارداد با شرکت تراکتور‌سازی تبریز است و مدیران رادیاتور ایران با انتشار فاکتور این قرارداد افزایش قیمت‌ها را اعلام کرده‌اند. این چهار محصول در سال مالی گذشته ۲۰ میلیارد تومان از مبلغ فروش این شرکت را به خود اختصاص داده و مبلغ فروش این چهار محصول به کل درآمد شرکت در سال گذشته برابر با ۶ درصد بوده است. این شرکت در گزارش یک ماه منتهی به شهریور نیز اطلاعات مهمی را آشکار کرده است. میزان فروش ماهانه شرکت در شهریور امسال ۶۳ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مرداد ۹۹ رشد ۱۲۶ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین مقایسه فروش شرکت در شهریور ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۹۵ درصد افزایش یافته است. ضمن اینکه میزان فروش داخلی شرکت در ماه شهریور مبلغ ۲/ ۶ میلیارد تومان بوده است که رشد ۱۵۶ درصدی را نسبت به مرداد ۹۹ نشان می‌دهد. بیشترین میزان فروش داخلی شرکت در شهریور امسال، انواع رادیاتور به مبلغ ۳۳ میلیارد تومان بوده است. فروش صادراتی شرکت نیز در شهریور امسال مبلغ ۵/ ۱ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مرداد ۹۹ کاهش ۶۰ درصدی داشته است. در نهایت اینکه این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریور ماه۹۹ در مجموع مبلغ ۲۱۴ میلیارد تومان فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۵۱ درصدی داشته است.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند