گروه خودرو- تحویل مگان‌های وارداتی به متقاضیان از ابتدای هفته جاری آغاز شد.

بابایی، مدیر فروش محصولات شرکت پارس‌خودرو، در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: تعهد شرکت پارس‌خودرو تحویل یک‌هزار و ۵۰۰ خودروی مگان وارداتی در دو مدل ۱۶۰۰ سی‌سی و ۲۰۰۰ سی‌سی بوده که در حال حاضر ترخیص ۵۰۰ دستگاه به پایان رسیده و تحویل آن به متقاضیان از ابتدای هفته جاری آغاز شده است. براساس تعهدات شرکت پارس‌خودرو این شرکت سال گذشته می‌بایست یک‌هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی مگان را به ثبت‌نام‌کنندگان این خودرو تحویل می‌داد که اجرای این امر در سال گذشته محقق نشد و به سال‌جاری موکول شد.

شرکت پارس‌خودرو اوایل سال‌جاری موفق به دریافت مجوز تولید مگان ۱۶۰۰ سی‌سی از شرکت رنو شد که با کسب این مجوز و آغاز تولید انبوه این خودرو در شرکت پارس‌خودرو به مرور مگان‌های تولید داخل جایگزین خوروهای وارداتی خواهد شد. براساس گفته‌های بابایی، تمام مگان‌های تحویلی در سال‌جاری را خودروهای وارداتی تشکیل می‌دهد و با رسیدن به تولید انبوه و اتمام تعهدات این شرکت در قبال بانک ملی پیش‌فروش مگان‌های تولید داخل نیز طی هفته‌های اخیر آغاز خواهد شد.

بابایی در خصوص قیمت خودروهای مگان وارداتی نیز اظهار داشت: مگان‌های وارداتی در دو مدل ۲۰۰۰ سی‌سی و ۱۶۰۰ سی‌سی وارد کشور می‌شود که مدل ۲۰۰۰ سی‌سی در دو آپشن مختلف و با قیمت‌های ۳۴میلیون و ۵۰۰ و ۳۵میلیون و ۹۰۰هزار تومان و مگان ۱۶۰۰ سی‌سی نیز با قیمت ۲۸میلیون تومان به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

بابایی در پاسخ به این پرسش که مابقی مگان‌ها در چه زمانی وارد کشور می‌شود نیز عنوان کرد: در حال حاضر ۵۰۰ دستگاه مگان وارد کشور شده و هزار دستگاه مابقی نیز در حین تحویل سری اول به مرور وارد خواهد شد و تحویل ثبت‌نام‌کنندگان مگان می‌شود.