وی تاکید کرد: باتوجه به برنامه گروه سایپا برای ایجاد کمترین میزان تعهد تا زمان پاسخگویی به تعهدات قبلی، بلافاصله پس از تکمیل خودروهای تولیدی، فرآیند تحویل به مشتریان صورت می‌گیرد. وی آمارها و اعدادی که در برخی از رسانه‌ها به اشتباه به عنوان تعهدات سایپا اعلام می‌شود را تکذیب کرده و اعداد را مربوط به صورت‌های مالی سال گذشته دانست و با توجه به افزایش ۱۵ درصدی تولید و ۲۵ درصدی تحویل خودرو در سه ماه اول سال نسبت به سال گذشته در شرکت سایپا افزود: تعداد تعهدات جاری و آتی ۱۷۰ هزار دستگاه است که سررسید نشده و خودروهای معوق و سررسید‌شده سایپا نیز به حدود ۶ ‌هزار دستگاه رسیده است. معاون بازاریابی و فروش سایپا تصریح کرد: ۱۷۰ هزار تعهد فعلی سایپا عمدتا متعلق به طرح‌های فروش اخیر است که خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و محدود کردن تعداد ثبت‌نامی‌ها، در روند کاهشی قرار دارد.

کاظمی ادامه داد: مطابق برنامه مدیریت ارشد گروه سایپا، در چهارماه نخست امسال با تسریع در تولید و تکمیل خودروهای دارای کسری قطعات، پاسخگوی مشتریان این گروه باشیم.

وی در پایان گفت: باتوجه به برنامه‌های تولیدی فعلی که در سایپا جریان دارد، پیش‌بینی می‌کنیم با کمترین میزان تاخیر بتوانیم تعهدات خود را پاسخ دهیم و رضایت مشتریان را فراهم کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند