در این نشست، مدیرعامل ایساکو گفت: در شرایطی که به دلیل مشکلات اقتصادی، فروش قطعات تقلبی به معضل بازار لوازم یدکی تبدیل شده، فروشگاه‌های مجاز، به‌عنوان بازوی اصلی فروش لوازم یدکی، متعهدانه در تلاشند قطعات اصلی و باکیفیت را به دست مشتریان برسانند.

مهدی مونسان تشریح کرد: ایساکو در راستای اصلاح فرآیندهای کسب‌وکار، برنامه‌ای سه‌ساله را از سال ۹۹ آغاز کرد و طی این برنامه ۵۶فرآیند در سال گذشته به شکل موثری تغییر یافت که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ با ادامه این تغییرات فرآیندی، بتوانیم به بهترین و پربارترین ساختار تامین و فروش دست یابیم.

وی با اشاره به برنامه‌های کلیدی ایساکو در سال ۱۴۰۰ یادآور شد: به منظور حمایت از شبکه فروشگاه‌های مجاز و مشتریان، طرح فروش تسهیلاتی قطعات با استفاده از «ایساکو کارت» که طی سال‌های اخیر اجرایی شده بود، با جدیت بیشتر و تخصیص تسهیلات تا سقف ۱۲۰میلیون تومان با همکاری بانک رسالت ادامه خواهد یافت. همچنین امسال با فراهم‌کردن امکان فروش اینترنتی قطعات از طریق فروشگاه‌های مجاز، گام مهم دیگری برای سهولت خرید و افزایش سطح دسترسی مشتریان، به‌خصوص در شرایط کرونایی برداشته خواهد شد.

وی با ابراز تاسف از اینکه روزانه حجم زیادی لوازم یدکی در کارگاه‌های زیرزمینی تولید یا با نوسازی قطعات مستعمل به چرخه مصرف وارد می‌شود، گفت: علاوه بر تولیدات مجعول، قطعات وارداتی بی‌کیفیت و درجه چندم نیز در اختیار هموطنان قرار می‌گیرد که افزون بر ایجاد خطرات جانی و مالی برای مردم، باعث فلج‌شدن تولید داخل و ایجاد مشکلات اقتصادی عدیده برای فروشندگان قطعات اصلی و باکیفیت می‌شود.

مونسان افزوداد: با وجود مشکلات تحریم‌های اقتصادی، کرونا و کمبود نظارت بر بازار قطعات تقلبی، در سال ۹۹ موفق شدیم به دستاوردهایی همچون افزایش۵۰درصدی فروش لوازم یدکی معادل ۱۲۰۰میلیارد تومان و افزایش سود عملیاتی به میزان ۱۰۷۰درصد دست یابیم. همچنین در خرداد امسال موفق شدیم رکورد فروش ماهانه شرکت را بشکنیم.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند