معاون تولید شرکت زامیاد با اعلام این خبر افزود: این شرکت همزمان با فعال‌سازی ظرفیت‌‌های موجود تولید و تعامل پیوسته با شرکت‌های تامین‌کننده قطعات، توانست در بخش خودروهای تجاری سبک ۳۰ هزار دستگاه انواع محصولات سبک تجاری را تا دوم بهمن سال ۹۹ تولید کند.

ایرج خسروداد ثبت این تعداد از تولید انواع وانت در شرکت زامیاد را در شرایطی دانست که تحریم و اپیدمی بیماری کووید-۱۹، بسیاری از برنامه‌های در نظر گرفته شده در فرآیندهای تامین، پشتیبانی و مالی را با چالش جدی روبه‌رو کرده است.

معاون تولید شرکت زامیاد در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت به همراه حفظ و ارتقای تیراژ تولید، توجه به ارتقای استاندارد ۸۵گانه خودرو و افزایش کیفیت محصولات خود را به‌عنوان یک اصل مهم دانسته است، تاکید کرد: برای تحقق این امر مهم، ارتباط و تعامل با سازمان‌ها و نهاد‌های نظارتی از جمله سازمان ملی استاندارد و سازمان محیط‌زیست را بسط و گسترش داده است.

خسروداد با تاکید بر اینکه شرکت زامیاد علاوه بر افزایش داخلی‌سازی محصولات خود، اقدامات مهمی در حوزه‌های توسعه محصول و فروش محصولات خود در دستور کار دارد، یادآور شد: افزایش سبد محصولات خود در انواع سگمنت‌ها به‌ویژه در حوزه خودروهای سبک تجاری و ارائه شیوه‌های متنوع فروش، بخشی از برنامه‌ریزی این شرکت همزمان با افزایش تولید تا پایان سال‌جاری است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند