رسول مهاجر با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی در تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: کشور می‌تواند از ظرفیت‌های ایران‌خودرو دیزل در این حوزه استفاده کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این شرکت در حوزه‌های مختلف ارائه کرد و خواستار افزایش همکاری و تعامل وزارت امور خارجه برای حضور در بازارهای جهانی شد.

فرشاد مقیمی ادامه داد: ایران خودرو این آمادگی را دارد که از زیرساخت‌های موجود در سایت‌های این شرکت در سایر کشورها برای رونق صادرات استفاده کند.

وی به شکستن رکورد تولید در ایران خودرو اشاره کرد و با بیان اینکه در پایان آذرماه امسال از رکورد تولید سال گذشته عبور کردیم، گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در بهمن ماه نیز از رکورد تولید سال ۹۷ عبور خواهیم کرد.

وی ادامه داد: استفاده از توان قطعه سازان داخلی و کاهش ارزبری ۱۶۲ میلیون یورویی، ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان و همکاری بانک‌ها جهت تامین منابع مالی برای توسعه خطوط قطعه‌سازی از جمله اقدامات ایران خودرو در سال ۹۹ بوده است.

مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: تولیدات ایران خودرو دیزل قابلیت رقابت با برندهای معتبر را دارد و سرمایه‌گذاری لازم برای تجهیز خطوط و تولید این محصولات صورت گرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند