فرشاد مقیمی از عرضه نسخه‌های جدیدتر و به روزتر دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در آینده خبر داد و با اشاره به بهبودهای صورت گرفته در دناپلاس اتوماتیک نسبت به نوع دستی آن خاطرنشان کرد: در دنا پلاس توربو اتوماتیک، ۲۰ تغییر و بهبود قابل‌توجه اعمال شده که در مجموع سبب رضایت بیشتر مشتریان از رانندگی و فرمان‌پذیری خودرو خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو تصریح کرد: با وجود همه سختی‌ها و مسائل و مشکلات موجود در خودروسازی کشور، توانستیم از ابتدای امسال تاکنون، بیش از ۲۰۴ هزار دستگاه خودرو تولید کنیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده‌ایم.

مقیمی همچنین از کاهش میزان تعهدات معوق این خودروساز خبر داد و تصریح کرد: موفق شدیم تا تعداد ۲۰۰ هزار دستگاه تعهد معوق سال گذشته را به ۳۰ هزار دستگاه کاهش دهیم و با همین آهنگ، ظرف مدت کوتاهی تعهدات معوق خودروهایی که در حال حاضر امکان تولید آنها وجود دارد را به صفر خواهیم رساند.

محسن ناقدی، قائم‌مقام مدیرعامل در بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش ایران‌خودرو نیز با بیان اینکه مراسم تحویل نمادین، شروعی برای ارسال خودروهای دنا پلاس به تمام مشتریان خواهد بود، گفت: این خودرو، نماد افتخار است برای اینکه بابت توان و ظرفیت مهندسی و عملیاتی که در کشور وجود دارد به خود ببالیم.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند