قائم‌مقام مدیرعامل در حوزه فروش سایپا در این مراسم اظهار کرد: تا به امروز ۴۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیشتر خودرو تحویل مشتریان داده‌ایم. مجید باقری افزود: برای پیش‌فروش این مرحله، در مجموع ۲۴۹ هزار و ۵۵۶ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۰۳ نفر برای کوئیک‌اس، ۷۷ هزار و ۷۲۷ نفر برای شاهین و ۶۹ هزار و ۲۶ نفر برای ساینا اس (جدید) پیش‌ثبت‌نام کرده بودند.

وی ادامه داد: دیروز برای انتخاب ۱۴ هزار نفر، قرعه‌کشی را انجام دادیم و ۵۰ درصد نیز رزرو انتخاب می‌کنیم تا اگر پس از قرعه‌کشی، افراد منتخب نتوانند طی ۷۲ ساعت تکمیل وجه کنند، دیگر نیاز به قرعه‌کشی مجدد برای انتخاب افراد نباشد. باقری گفت: کسانی که منتخب قرعه‌کشی نشده‌اند، نگران نباشند؛ زیرا امروز صبح پیش‌فروش مشارکت در تولید با بازه زمانی تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ نیز آغاز می‌شود.

به گفته وی پیش‌فروش امروز برای سه محصول ساینا اس، کوئیک‌اس، شاهین و سه محصول جدید خواهد بود. باقری با بیان اینکه پیش‌فروش همراه با سود مشارکت است، افزود: ۲۵۰ هزار نفری که در این مرحله ثبت‌نام کرده‌بودند، برای پیش‌فروش امروز دیگر نیاز به ثبت جدید اطلاعات ندارند و صرفا با مراجعه به سایت و ورود کد کاربری، می‌توانند پیش‌ثبت‌نام کنند.

برای این طرح فروش ۱۴ هزار خودرو شامل ۳ هزار دستگاه شاهین، ۵ هزار دستگاه کوئیک اس و ۶ هزار دستگاه ساینا اس در نظر گرفته شده بود.

پیش‌پرداخت علی‌الحساب در این طرح برای خودروی شاهین ۸۰ میلیون تومان، برای خودرو کوییک اس ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و برای خودروی ساینا اس نیز ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه ۹۹، کوئیک اس، بهمن و اسفند ۹۹ و خودرو ساینا اس زمستان۹۹ پیش‌بینی شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند