حمیدرضا علیزاده مدیر مهندسی و فروش گروه بهمن با اشاره به تمهیدات این شرکت درخصوص حذف واسطه‌گری و ساماندهی قیمت خودرو در بازار گفت: شرایط خاصی در ضوابط فروش و تحویل در نظر گرفتیم تا مطابق با آن عرصه بر دلالان تنگ شود و بتوانیم خودرو را به مصرف‌کنندگان واقعی تحویل دهیم.

وی با اشاره به سیاست‌های ابلاغی جهت ساماندهی بازار خودرو افزود: در خرداد ماه فروش وانت کارا ۲۰۰۰CC  در دستور کار است که به این منظور برنامه‌ریزی‌های منسجمی را در نظر گرفتیم و اولین قدم آن افزایش ظرفیت تولید با توجه به تقاضای موجود در بازار است. همچنین ضوابطی در فرآیند فروش این محصول صورت گرفته تا علاوه بر نظارت بر موضوع ثبت‌نام، زمینه برای عرضه مستقیم محصولات به مصرف‌کنندگان نیز فراهم شود.مدیر مهندسی و فروش گروه بهمن درخصوص ضوابط فروش تصریح کرد: در فروش وانت کارا تک کابین و دو کابین، شروط محکمی برای متقاضیان خودرو در نظر گرفته شده که از جمله آن می‌توان به امکان ثبت‌نام برای هر کد ملی یک دستگاه، عدم خرید خودرو از شرکت بهمن موتور طی ۱۲ ماه گذشته و همچنین عدم امکان صلح به غیر اشاره کرد.

وی با توجه به میزان تقاضای موجود در بازار جهت برخورداری مشتریان از شانس برابر، روش عرضه فروش این محصول را به‌صورت فروش اینترنتی عنوان کرد و گفت: به‌منظور تنظیم قیمت بازار و عرضه مستقیم به مصرف‌کنندگان واقعی از هفتم خرداد ماه فروش اینترنتی وانت کارا تک کابین و دو کابین به‌صورت نقدی با قیمت قطعی و تعداد محدود آغاز می‌شود که این خودرو مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید شامل تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و... شده است.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند