علیرضا بخت‌آزما  گفت: در روز‌هایی که روند تولید در ایران خودرو تعطیل بود مقدمات و هماهنگی برای آغاز تولید البته با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام شد به گونه‌ای که در ورودی‌های شرکت با نصب تجهیزات جدید، پاشش مواد ضدعفونی‌کننده روی کارکنان انجام می‌شود و تب‌سنجی نیز بر روی همه افراد صورت می‌گیرد.

وی افزود: در کنار فعالیت برای تحقق جهش تولید، سلامتی کارکنان نیز در اولویت است که با متوازن کردن نیروی انسانی و فاصله‌گذاری هوشمند ترتیبی اتخاذ کرده که هم تولید انجام و هم سلامتی کارکنان تامین شود.

بخت‌آزما گفت: همه کارکنان در خطوط تولید موظف به استفاده از دستکش، ماسک و ژل‌های ضدعفونی‌کننده هستند ضمن اینکه فاصله‌گذاری‌های مناسبی در سالن غذاخوری کارکنان صورت گرفته و سلامتی کارکنانی که در سالن غذاخوری روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند با جداکننده سلفونی، تامین می‌شود.

وی افزود: علاوه بر دادن بسته بهداشتی به کارکنان برای خانواده‌های کارکنان نیز بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی‌کننده مجزا در نظر گرفتیم و اهدا کردیم.

بخت‌آزما گفت: با ترتیبات صورت گرفته همچنین ضدعفونی دستگاه‌ها و ابزار‌های مورد استفاده خطوط تولید که به‌طور مداوم انجام می‌شود کارکنان از اطمینان خاطر در خطوط تولید برخوردارند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند